- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Nielegalne wyścigi w Bochni pod lupą policji! W ten weekend będą wzmożone kontrole

- REKLAMA -

Od dzisiaj do niedzieli będą trwały policyjne działania mające na celu przeciwdziałanie nielegalnym wyścigom samochodowym, które odbywają się na terenie powiatu bocheńskiego.

-W związku z tym od piątkowego popołudnia policjanci prowadzą wzmożone kontrole pojazdów oraz kładą szczególny nacisk na wykroczenia związane z przekraczaniem dozwolonej prędkości przez kierujących – mówi st. sierż. Daniel Bułatowicz  z KPP w Bochni.

Działania mają na celu wyeliminowanie procederu rajdów samochodowych, które stwarzają zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego a co za tym idzie poprawę bezpieczeństwa na drodze.

2 komentarze

2 Comments

  1. Z Bochni

    24 lipca 2021 godzina 22:42

    Szkoda że nie było policji na ulicy Wiśnickiej tuż przed lasem w Kopalinach tak po 23 w piątek to może by jakiegoś idiotę złapali. Jeździli kilkakrotnie w stronę Wiśnicza i z powrotem do Bochni jak wariaty nie wspomnę o szczelających wydechach. Masakra…

  2. Ona

    31 lipca 2021 godzina 22:17

    W Świniarach też sobie używają motorami. Szczególnie po 22. Ciekawe co powiedzą w sądzie jak zabiją kogoś niewinnego, kto spokojnie wraca z pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra