- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Nasz News. Czesław K. zatrzymany w Londynie w sprawie śmierci żony?

- REKLAMA -

Taką informację zamieścił na swoim profilu FB i Tweeterze Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw. Do zatrzymania miało dojść dziś o godzinie 14.30, gdy Czesław K. odebrał z przedszkola swojego kilkuletniego syna.

https://www.facebook.com/skuteczny.detektyw/posts/1047522788775074

Informację potwierdził portalowi Bochnia Brzesko z bliska mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik małopolskiej policji.

– Mogę zdradzić tyle, że przedstawiciele polskiego wymiaru sprawiedliwości wysłali dziś do brytyjskiej policji Europejski Nakaz Aresztowania. O godzinie 14.30 brytyjska policja zatrzymała Czesława K – mówi mł. insp. Sebastian Gleń.

Detektyw, który został wynajęty przez Czesława K. do znalezienia Grażyny Kuliszewskiej nie chce komentować zatrzymania. Przyznaje jedynie, że sam złożył kilkakrotnie w prokuraturze i na policji obszerne wyjaśnienia.

Chronologia wydarzeń:

 • 3 stycznia 2019 roku Grażyna Kuliszewska przyjeżdża do Polski
 • 3/4 stycznia kobieta znika w tajemniczych okolicznościach
 • 28 lutego ciało 34-latki zostaje wyłowione z Uszwicy w Bielczy oddalonej od rodzinnego domu w Borzęcinie o kilka kilometrów
 • 1 marca w Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum zostaje przeprowadzona sekcja zwłok
 • 4 marca zwłoki 34-latki zostają okazane rodzinie
 • 4 marca prokuratura zleca wykonanie szczegółowych badań, które mają określić między innymi przyczynę śmierci 34-latki. Ich wyników nadal oficjalnie nie podano.

Wtyczkę do angielskiej ładowarki do telefonu, paczkę papierosów, 20 zł oraz klucze miała w kieszeni kurtki Grażyna Kuliszewska, gdy jej ciało wyłowiono z Uszwicy 28 lutego. W samo południe na zwłoki znajdujące się w mocnym rozkładzie trafili policjanci, którzy sprawdzali rzekę w Bielczy, oddalonej o kilka kilometrów od jej domu. Ciało było w takim stanie, że nie było wcale jasne, czy to kobieta, czy mężczyzna.

Płeć potwierdziła sekcja zwłok. Jednoznaczną odpowiedź na pytanie, czy to zwłoki Grażyny Kuliszewskiej dało dopiero okazanie ciała bliskim. Mąż 34-latki rozpoznał tatuaż i biżuterię żony.

Nadal jednak nie wiadomo, w jaki sposób zginęła Grażyna Kuliszewska. Ma to wyjaśnić szczegółowa sekcja zwłok. Badanie jest wykonywane w Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum UJ w Krakowie. Na wyniki czekamy już trzy miesiące.

W historii zaginięcia 34-latki jest mnóstwo niejasności i sprzecznych wyjaśnień. Wiadomo, że kobieta mieszkała z mężem i synem w Londynie. W Borzęcinie małżonkowie wybudowali dom. Wiadomo także, że kobieta prowadziła podwójne życie. Miała romans z Kurdem. Do Polski przyleciała 3 stycznia, następnego dnia planowała wrócić do Londynu. W tym samym czasie powrót planował także jej mąż z synem, obaj w Borzęcinie spędzali święta i Nowy Rok. Nie wiadomo dlaczego małżonkowie nie podróżowali razem. Z relacji męża Grażyny Kuliszewskiej wynika, że kobieta położyła się spać razem z nim i synem 3 stycznia. Rano już jej nie było. Zniknęły też dokumenty i rzeczy osobiste kobiety.

ZOBACZ TAKŻE:

63 komentarze

63 Comments

 1. Avatar

  ulala

  22 lipca 2019 godzina 17:44

  I co z tego że zatrzymali ? Ojca 9 miesięcznej Blanki też zatrzymali, aresztowali a po tygodniach wypuścili kiedy okazało się że niewinny

  • Avatar

   V

   22 lipca 2019 godzina 18:07

   Szkoda synka. Stracił oboje rodziców.

   • Avatar

    ?

    22 lipca 2019 godzina 21:16

    A skąd wiesz że stracił oboje rodziców, wiesz ilu ludzi się wypuszcza po zatrzymaniu bo okazują się niewinni ?

  • Avatar

   Anonim

   22 lipca 2019 godzina 19:24

   To z tego ze jest podejrzanym i maja na niego mocne dowody. Mieli duzo czasu i sprawa jest pewna. ….

   • Avatar

    hmm

    22 lipca 2019 godzina 21:03

    Jakie mają dowody to się okaże w sądzie, gdyby sprawa była pewna to nie trzeba by czekać pół roku na zatrzymanie , podczas gdy typ przyjeżdżał kilka razy chyba na wezwania i za każdym razem mogli go zatrzymać.

    • Avatar

     Anonim

     23 lipca 2019 godzina 08:24

     Widocznie nie mieli wtedy dowodow ale teraz po pelnych wynikach badan i ekspertyzach sadowych dowody sa i to bardzo mocne. Zaden kraj nie wyda czlowieka pod ENA bez silnych dowodow. Sledczy widocznie ciezko pracowali przez ostatnie 7 miesiecy i teraz to juz tylko formalnosc. Dziecko zostalo przekazane pod opieke rodziny, wiedza co robia i chwala im za to.

     • Avatar

      cynik

      23 lipca 2019 godzina 09:07

      Skoro przez ponad pół roku nie mieli dowodów aby stawiać zarzuty, i musieli urabiać wyniki badań i ekspertyzy aby pasowały do tezy to i nic rewolucyjnego nie odkryli ostatnio …. taka brutalna prawda. Ciśnienie było społeczne żeby kogoś zatrzymać to zatrzymali gościa którego typowali i tyle. Zorganizowali wielki szum z ekstradycją tak jakby się gdzieś ukrywał tak jakby nie mogli go zatrzymać kiedy był w Polsce, ale teraz sprawa trafi do sądu i się okaże ile warte są te dowody, czy choć postanowienie o areszcie będzie nie mówiąc o skazaniu. Wielu może się mocno zdziwić finałem tych ewentualnych procesów.

     • Avatar

      Anonim

      23 lipca 2019 godzina 10:12

      Cyniku juz nikt sie tu nie zdziwi bo sprawa jest oczywista. Dowody sa i teraz tylko proces sadowy. To jest brutalna prawda. zatrzymali go wtedy gdy mieli niepodwazalna dowody nie wczesniej i nie pozniej. Na tym polega sledztwo.

   • Avatar

    Carmen

    22 lipca 2019 godzina 23:17

    Oczywiście! ….

  • Avatar

   Carmen

   22 lipca 2019 godzina 23:16

   Weź nie pierdziel… Pójdzie siedzieć!!!

  • Avatar

   Cwaniara z PKS-u

   23 lipca 2019 godzina 07:24

   Ojca Blanki zatrzymali od razu, do wyjasnienia, a Czesia po pol roku, po zebraniu dowodow na jego wine. Teraz to juz tylko kwestia ile dostanie

   • Avatar

    różnie bywa

    23 lipca 2019 godzina 08:53

    Możesz się zdziwić tak jak i zdziwili się ci co twierdzili ze będzie siedział mąż Białowąs ..

 2. Avatar

  hihi

  22 lipca 2019 godzina 17:55

  Facebookowa ciżba już się gotuje do granic obłędu 🙂

  • Avatar

   Basia ze Ślas

   22 lipca 2019 godzina 20:04

   Świat się kończy. Jeden ojciec morduje dziecko w akcie zemsty na matce, lub sobie tylko znanego powodu, inny jak możemy podejrzewać , morduje żonę z sobie tylko znanego powodu….. Tylko ich własną krzywdę mają przed oczami. A co z tymi biednymi dziećmi ? Syn Państwa K. jeśli ojciec zostanie skazany, straci oboje rodziców. W imię czego? W imię zasad, urazonej ambicji … Tak, jakby ludzie nie umieli się już rozstać w cywilizowany sposób. Kompletnie tego nie rozumiem.
   Jeśli zaś chodzi stricte o sprawę Pani Grażyny – nie sądzę, że morderstwo (skoro zatrzymano męża pod tym zarzutem, znaczy sama się życia nie pozbawiła ) to było zbrodnią doskonałą. Teraz pozostaje tylko oddać ofierze sprawiedliwość, i mieć nadzieję, że dzieckiem zaopiekują się ludzie, dzięki którym wyrośnie na mądrego, dobrego człowieka, bo dla tego małego chłopca stał się największy dramat – nie dla wszystkich gapiów, którzy zbierają się przed kompem tylko po to by wyładowac w sieci swe frustracje.

   • Avatar

    hipokryzja

    22 lipca 2019 godzina 22:49

    Przedstawiasz fałszywie jakby to tylko ojcowie zabijali, podać ci przykłady dokładnie takich matek jak słynna matka Madzi zabijających własne dzieci ? Więc cóż to za manipulacja tylko tymi wybranymi przykładami ? Chcesz inne przykłady matek które traktuje dzieci niczym oręż w walce z ojcami , stosują przemoc psychiczną , nastawiają przeciwko ojcom co rodzi potem frustrację i odreagowanie poczytaj o tym i nie udawaj że obraz świata jest tak jednostronny jak ty to przedstawiasz. Jakbyś tylko jedną historię w życiu usłyszała. W imię jakich zasad te kobiety albo zabijają albo niszczą psychicznie własne dzieci ? W imię wojny z ojcem i to rozumiesz ? Tu już tacy jak ty wydali wyrok na ojca dziecka chociaż jeszcze nie odbyła się ani jedna rozprawa ? I już ferują wyroki co ma się stać z jego dzieckiem ?

    • Avatar

     Anonim

     23 lipca 2019 godzina 08:07

     Albo ojcowie zabijaja matki dzieci a potem robia dziecku pranie mozgu jaka to mama byla niedobra. Co za czlowiek z tego Kuliszewskiego. Niech zgnije w wiezieniu za to wszystko co zrobil.

     • Avatar

      life is brutal

      23 lipca 2019 godzina 09:27

      No cóż tak bywa że mamusie robią pranie mózgu dzieciom nastawiając na nowego muzułmańskiego Pana „tatusia” i jego nowe zasady i wartości jakie będą w ich życiu obowiązywać wywracając im życie i system wartości do góry nogami, dotychczasowego ojca nazywając na co dzień nie inaczej jak „dupek” czy „idiota” a tatusiowie wtedy reagują tak a nie inaczej … samo życie … bo do tanga tak jak dp kłótni i konfliktów trzeba dwojga … samemu się nie da

     • Avatar

      Anonim

      24 lipca 2019 godzina 10:45

      Tylko ze to wlasnie grazyna stracila zycie a nie na odwrot. Wyglada na to ze usprawiedliwiasz morderstwo. To pewnie jestes z rodziny czeslawa, ale jesli zabil to nikt mu nie pomoze.

  • Avatar

   Maja

   22 lipca 2019 godzina 23:18

   Szkoda ci??? Nareszcie!!!!

 3. Avatar

  Hieny na grupach

  22 lipca 2019 godzina 18:05

  Hieny na grupach,na czele oczywiście z adminkami już sraczki dostały.Wreszcie jest o czym pisać!Co za dziadostwo!

  • Avatar

   cynik

   22 lipca 2019 godzina 21:14

   No będą miały o czym pisać przez całe lata zanim skończą się wszelkie procesy w tej sprawie choć wynik może ich często zaskoczyć. Jeśli tyle czasu trzeba było, żeby postawić jakiekolwiek zarzuty to raczej jest to wybitnie wątły materiał dowodowy i obstawiam na 4 do 1 szanse na to że okaże się to materiał niewystarczający do skazania męża w tej sprawie. No ale czas pokaże jakie są te dowody i fakty jakieś realne ustalenia a nie puste dywagacje.

   • Avatar

    Obojętna

    23 lipca 2019 godzina 06:44

    „Sranie w banie „prokuratura ma dowody,dożywocie mu dadzą mam nadzieję.

  • Avatar

   Moni

   22 lipca 2019 godzina 23:19

   Dziadostwo to tacy jak ty! Obrońcy Czesia!!!

 4. Avatar

  Co z tego?

  22 lipca 2019 godzina 18:13

  Tak,ojca Blanki wypuścili,Komenda niewinny to teraz każda sprawę będą przyrównywać.Ojca Blanki zwinęli od razu a po przyjrzeniu się dowodom wypuścili.Tutaj mieli 7 miesięcy na zebranie materiału i podejrzewam ze nie byle jakiego.Ale nie ma się z czego cieszyć.Dzieciak stracił matkę a teraz ojca.To jest tragedia poprostu.

  • Avatar

   hmm

   22 lipca 2019 godzina 20:57

   Ojca Blanki zwinęli na podstawie pomówień matki i wynika więc że NIE MIELI ŻADNYCH DOWODÓW a mimo to zamknęli, całe tygodnie trzymali za kratami w mediach już wyrok wydali, na facebookach i w TV zbrodniarzem nazywali po czym wypuścili i ogłosili ze NIEWINNY jak gdyby nic się nie stało, tymczasem z gościa wrak człowieka. Nie mieli żadnych dowodów tu też nie wiadomo nadal co mają bo przecież nikt tego nie wie okaże się w sądzie. Na Komende też żadnego dowodu nie było na podstawie pomówień przesiedział kilkadziesiąt lat bo taka była presja tłumu żeby kogoś zamknąć i nikt nie chciał jego sprawy odkręcać nawet kiedy od lat już wiedziano ze jest NIEWINNY cały system działał tak żeby siedział nadal. Tu się też okaże jakie są dowody a jakie tylko pobożne życzenia pod presją społeczną.

 5. Avatar

  Anonim

  22 lipca 2019 godzina 19:13

  Ogromna tragedia- bardzo smutne wiadomosci. Nie wiem jak mozna sie cieszyc z tego. Biedny chlopczyk. Najwazniejszy bedzie wyrok Sadu i oficjalna relacja Prokuratury. Ta historia pokazala nie tyle naiwnosc ludzi wierzacych w niewinnosc meza co idealizm, dobre serce. Przeciez nie chcieli zlego finalu dla dziecka kochajacego ojca. Dlatego te facebookowe drwiny do niczego nie prowadza. Nie wiem- trudno sobie wyobrazić ze ta cala historia przy udziale wariografow detektywow itp.miala miejsce.

  • Avatar

   Anonim

   22 lipca 2019 godzina 20:30

   w kwestii doprecyzowania- oczywiście bardzo dobrze będzie i sprawiedliwość zwycięży jeżeli sprawca poniesie karę.. będzie też bezpieczniej.. Miałam jedynie nadzieje, że to nie ojciec chłopczyka się okaże mordercą. to jest przerażające jeżeli Sąd i Prokuratura to potwierdzi.

  • Avatar

   hmm

   22 lipca 2019 godzina 21:09

   Naiwne to są raczej facebookowe „pogrążycielki Czesława” na grupach jeśli sądzą że zatrzymanie jest równoznaczne z prawomocnym wyrokiem. Od zatrzymania do skazania droga dłuższa niż z ziemi na księżyc mogłoby o tym opowiedzieć tysiące takich których zatrzymywano, aresztowano pod presją tłumu a potem okazywali się niewinni albo nawet wielu takich których skazywano jak Komendę a po latach też okazywali się niewinni bo taka była potrzeba żeby kogoś skazać. Tu się okaże w sądzie na ile są dowody a na ile tylko presja aby kogoś wsadzić.

   • Avatar

    Do hmm

    22 lipca 2019 godzina 21:32

    Ciekawe co powiesz jak się przyzna a myśle że tak będzie.

    • Avatar

     Karma Wróciła!

     22 lipca 2019 godzina 22:03

     Jak to mówią, karma prędzej czy później wraca, przyznam szczerze że nie sądziłem że aż tak długo trzeba będzie na nią czekać.

     Nooo… to jeszcze ojciec, szwagier, siostra i mamy komplecik?

     Chociaż jak pamiętam, oni już CHYBA byli swoim czasem w tej kwestii chwilowo aresztowani.

     Kimkolwiek są osoby trzecie, NIE MAJĄ za grosz sumienia!

     Odnoszę wrażenie, że przebieg morderstwa, motyw zabójstwa, transport, ostateczne ukrycie ciała, to sceny rodem z horroru, tych szczegółów większość raczej nie chciałaby wiedzieć. Ja też.

     Teraz to raczej wypadałoby napisać obszerny temat o działaniach tfuuu… Detektyfffa

     Wielki tytuł:

     „Szukając prawdy, zmieszał jedną rodzinę z błotem a bronił mordercy.

     PS: Szkoda jedynie tego dziecka…

     • Avatar

      Moni

      22 lipca 2019 godzina 23:23

      Jaki szwagier? Jaka siostra? Prędzej Czesia tatuś i brat!!

    • Avatar

     do "Do hmm"

     22 lipca 2019 godzina 22:41

     Jak się przyzna albo sąd skaże go prawomocnym wyrokiem to powiem, że został uznany winnym i tyle. Bo Komenda, Kraska, Kowalczyk i wielu wielu innych też zostali skazani i tylko tyle to oznacza że przez sąd zostali uznani winnymi nawet jeśli dziś wiadomo że byli niewinni.

   • Avatar

    Carmen.

    22 lipca 2019 godzina 23:21

    Obrońco Czesia! Będzie siedzieć! Będzie siedzieć!!! Nareszcie!!!

   • Avatar

    Anonim

    23 lipca 2019 godzina 08:03

    Nie w tym przypadku. Sledczy mieli duzo czasu i wyglada na to ze maja dowody na to ze mial udzial w zabojstwie. Teraz tylko przekonac lawe pezysieglych a z tym nie bedzie problemu bo sprawa jest od poczatku oczywista.

    • Avatar

     buhaha

     23 lipca 2019 godzina 08:55

     Jaką ławę przysięgłych ? Ty się chyba za dużo filmów naoglądałaś

   • Avatar

    Olo

    23 lipca 2019 godzina 08:10

    Tu nie ma żadnej presji zakichany obronco z koziej wolki. Nie licz na wypuszczenie. Po takim czasie to już dowody mają 100%. Tylko kwestia ile lat. Najważniejszy dowód czyli ciało jest. Nagrania z kamer na pewno też. Tak ze się nie ośmieszaj. Skoro ci na nim zależy to jesteś albo z rodziny albo zakochany/A w nim buhahaha

   • Avatar

    njkhiojho

    23 lipca 2019 godzina 12:59

    Nie wiem co trzeba miec w glowie zeby bronic morderce. Dla takich jak ty chocby wszystkie dowody jak bilingi, DNA, slady bilogiczne, zapis kamery podane byly na tacy, i tak zostaje jedno twierdzenia ze zabil ja „muzulmanski kochanek” ktory niczym widmo przemknal niezauwazony przez bramki na lotnisku, kamery w porcie i czujne oczy sasiadow aby pozbawic zycia Grazyne i to akurat kiedy spala smacznie z mezem. Niektore historie sa prostsze niz sie wydaje, tak bylo i tym razem. Zdradzony maz zemscil sie pozbawiajac zone zycia. Gdyby sie przyznal, dostalby kare za zabojstwo w afekcie,a tak, poniewaz byla to zbrodnia z premedytacja i do tego bardzo medialna sprawa a on mial nadzieje ze wszystkich przechytrzyl i kazdy da sie nabrac na jego bajki o zgodnym malzenstwie, jego niewiedzy o romansie i ucieczce Grazyny w srodku nocy,o tym ze ktos przeszukiwal pokoj dziecka i wielu innych historiach-a tak bedzie dozywocie.

    • Avatar

     hmm

     23 lipca 2019 godzina 22:31

     Poczekamy zobaczymy jakie będą te dowody

   • Avatar

    Obojętna

    23 lipca 2019 godzina 19:00

    Do hmm wnet napiszesz że Kuliszewska sama się zabiła

 6. Avatar

  Irmira

  22 lipca 2019 godzina 19:26

  ojejku to straszne ciekaw jestem czy wróci do Polski czy w londynie dostanie jakiś wyrok w sumie za to że był zdradzany to może dostać najwyżej zawiasy

  • Avatar

   obserwator

   22 lipca 2019 godzina 21:23

   Angielska policja wykonuje tylko europejski nakaz więc będzie zatrzymany i ekstradycja do Polski choć kto wie po co cała procedura skoro on bez żadnych obiekcji stawiał się w Polsce na każde wezwanie policji więc wystarczyło go wezwać jak robiono to już wiele razy i zawsze się stawiał i przedstawić zarzuty jeśli mieli taki zamiar bez całej szopki , procedur i zamieszania z ekstradycją tak jakby on się tam nie wiadomo jak ukrywał czy uciekał. Przez te pół roku jakby chciał uciec już dawno by uciekł i tyle. Ale jak widać nie miał zamiaru więc po co cała szopka i zamieszanie ? Mieli go na miejscu w Polsce wiele razy mogli zatrzymać , dzieciaka oddać pod opiekę rodziny i bez zamieszania a tak w UK dzieciaka pewnie teraz przekażą do rodziny zastępczej w UK i tak jest niby lepiej dla dziecka ?

   • Avatar

    Anonim

    22 lipca 2019 godzina 21:41

    Widocznie maja niepodwazalne dowody wlasnie teraz po wszystkich badaniach i ekspertyzach bieglych sadowych. Sam cz myslal ze mu sie upieklo wiec udawal jakby nigdy nic. Dostal nakaz ekstradycji a do tego potrzeba mocne dowody i widocznie sa. Maja go smiecia. Juz sie nie wywinie. Sledczy mieli czas zeby zebrac material oni sie nie myla.

 7. Avatar

  ?

  22 lipca 2019 godzina 21:01

  Hucpa medialna z tym Europejskim nakazem aresztowania, po co wydawać nakaz za gościem który stawiał się na każde wezwanie policji w Polsce, nie uchylał się od żadnych czynności i zawsze w pełni współpracował z Policją. Kilkakrotnie stawiał się na każde wezwania zamiast robić szopkę medialną wystarczyło mu wysłać kolejne wezwanie i sam by przyjechał. Gdyby miał uciekać to przez pół roku już dawno by uciekł a nie stawiał się na każde wezwanie. Więc po co te pokazy ?

  • Avatar

   sadbuttrue

   22 lipca 2019 godzina 21:33

   Co ty gadasz ? Od pogrzebu zony nie byl w Polsce wez nie klam

   • Avatar

    ?

    22 lipca 2019 godzina 22:52

    Kto kłamie chyba raczej ty ? Czy nie stawił się w Polsce na każde wezwanie policji, czy unikał jakiejkolwiek czynności procesowej ? Wskaż na jakie wezwanie się nie stawił ?

  • Avatar

   Anonim

   22 lipca 2019 godzina 22:02

   Nie wiem. Moze wlasnie nie przyjechal tym razem i dlatego zatrzymany do przesluchania. Co nie jest rownoznacze z prawomocnym skazujacym wyrokiem sadowym. Aktualnie tez bulwersuje sprawa Dawidka- wszyscy sa szczegolnie wrazliwi i ostrozni- trudno sie dziwic. Zobaczymy co z tego wyniknie. Ja nie myslalam ze to maz jest winny ale ja tez nie dysponuje materialem dowodowym , a byc moze mam zbyt zyczeniowe myslenie ze wzgledu na maloletniego. Oby dzieciak przeszedl to wszystko mozliwie spokojnie i sprawa zostala rzetelnie bez zwloki wyjasniona.

   • Avatar

    sadbuttrue

    23 lipca 2019 godzina 06:56

    Ale ja wiem. 28 maja mial sie stawic na pruesluchanie do prokuratury. Nie zrobil tego tylko wyslal myszke Mikey. W tym samym czasie odbyla sie sprawa sadowa w sadzie rodzinnym gdzie ustalono kto bedzie prawnym opiekunem Patryka. Dzisiaj maly bedzie odebrany z UK przez rodzine s.P Grazyny. A ty jak nie wiesz to nie zabieraj glosu. Btw. Na sprawr w sadzie rodzinnym tez sie Czesiu nie wstawil wiec zadecydowano za niego. A teraz nie ma nic do gadania za kratkami. Biedne dziecko tylko jego. On niech gnije w pierdlu. Wolal lody z Marlenka i glupa palic zamiast jechac do Polski to teraz ma. Przykre, ue aresztowali go kiedy odbieral malego z przedszkola. Dziecko ma traume do konca zycia.

    • Avatar

     Ewa

     23 lipca 2019 godzina 09:10

     Mały chyba juz został odebrany z UK przez rodzine Grazyny.W takiej sytuacji tu bedzie mu najlepiej

    • Avatar

     Piotruś

     23 lipca 2019 godzina 09:57

     Słowem piszecie facebookowe plotkary że wielka teoria jaką jeszcze niedawno głosił ten wasz guru Piter zaczyna się sprawdzać. On też coś pisał że był plan żeby wsadzić ojca dziecka za kraty choćby na chwilę do aresztu , dzięki temu przejąć opiekę i kontrolę nad dzieciakiem … a wszystko po to żeby mieć kontrolę nad czym ? hmmm czyżby teoria waszego guru Pietra zaczęła się właśnie sprawdzać ?

    • Avatar

     II

     23 lipca 2019 godzina 13:50

     Facebookowe plotkary wiedzę tyle ile same wymyślą. A fakty takie że o tym komu przekazać dziecko i czy w ogóle przekazać zdecyduje opieka społeczna w UK do jakiej dzieciak trafić musiał po aresztowaniu ojca. To opieka społeczna zdecyduje gdzie trafi dziecko.

    • Avatar

     do sadbuttrue

     23 lipca 2019 godzina 22:27

     Bajki opowiadasz za plotkami z facebooka jak zwykle. A fakty takie że dziecko w tej sytuacji zostało oddane rodzinie Czesława K. i takie jest komunikat policji że w taki sposób zostało zabezpieczone do czasu, aż sąd w UK wyda decyzje gdzie ma trafić dziecko.

 8. Avatar

  Kaśka

  22 lipca 2019 godzina 21:41

  Pożyjemy zobaczymy jak będą wyglądać dowody w sądzie. Bo aresztowanych w tym kraju to było wielu że wymienić nawet nie da rady a potem okazywali się niewinni , Komenda dopiero po połowie życia za kratami wypuszczony przesiedział zupełnie niewinnie , bez cienia dowodu jaki by go obciążał a mimo to skazali we wszystkich instancjach i siedział.

  • Avatar

   R.K.

   22 lipca 2019 godzina 23:59

   Wiesz co to jest nakaz ekstradycji i z czym to się wiąże? Taki nakaz ekstradycji bez mocnych dowodów nie jest realny! A jesli jest, tzn.ze muszą być mocne dowody! Chyba jasno się wyraziłem

  • Avatar

   Mirek

   23 lipca 2019 godzina 08:12

   Oho znafca od siedmiu boleści. A jakie miał niby mieć motywy komenda? To obca mu kobieta. Tutaj jest motyw i to potężny. Zazdrość o zdradę, nienawiść do muzulmanow, dom, majątki itd. Co ty za głupoty piszesz. Nie porównuj tych 2 spraw. Bo brednie opowiadasz.

   • Avatar

    V

    23 lipca 2019 godzina 08:44

    Kto teraz się zajmie małym dzieckiem??

   • Avatar

    M.T

    23 lipca 2019 godzina 08:58

    Brednią nie jest że w tym kraju skazuje się gościa w trzech instancjach nie mając na niego żadnego dowodu aby zaspokoić tylko żądania ludu tego właśnie przykładem jest sprawa Komendy.

 9. Avatar

  mały troll

  22 lipca 2019 godzina 22:36

  Na facebookach i stronie detektywa to można zobaczyć całe stada tych niby najbardziej „zatroskanych” które mają ubaw z tej całej tragedii i aż się popłakały …. ze śmiechu. Wystarczy przejrzeć komentarze tych Agnieszek P., Moniczek P. i innych rudych i Piotrusiów S którzy już Piterów nie udają … dosłownie aż uchachanych buziek im do wyrażenia swojego „smutku” w komentarzach brakuje …

 10. Avatar

  Xyz

  23 lipca 2019 godzina 08:04

  Andrzejku, przestań pieprzyć. Przyjmij porażkę obrońco z du***. A może to obrońca z Borzęcina, co?

  • Avatar

   hihi

   23 lipca 2019 godzina 09:20

   Po Bartoszach, Arturach, Piterach , i Robinach biedna facebookowa niunio się teraz na Andrzeja jakiegoś przerzuciłaś w swoich chorych amorach 🙂

 11. Avatar

  gorąco

  23 lipca 2019 godzina 08:38

  NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprawiedliwości stanie się zadość!!

 12. Avatar

  njkhiojho

  23 lipca 2019 godzina 13:02

  a najglupsze jest to ze ten caly pseudodetektyw ktory szukal jej w meczetach pomagajac Czesiowi znowu odtrabi swoj sukces. On jest zawsze tam gdzie policja JUZ cos znalazla i cos ustalila dumny ze swojego sukcesu. Zenada.

  • Avatar

   hihi

   23 lipca 2019 godzina 13:54

   taka praca ale jak widać niunie facebookowe ze wszystkich ustaleń najbardziej zabolały właśnie te studiowane Korany i meczety 🙂

  • Avatar

   Jjj

   23 lipca 2019 godzina 14:19

   Detektyw Weremczuk jest zalosny, tak samo jak jasnowidz Jackowski. Zawsze tam gdzie sprawa rozwiklana przez innych, podnisza lapy jak te zaby, ze to oni wskazali i odkryli. Zenada.
   Bylo jasne ze to czesiek, zobzczymy tylko czy material dowodowy utrzyma sie w sadzie, do skazania jeszcze dluga droga. Glupi czesiek tak zmarnowal sobie i synowi zycie, trzeba bylo glupia zone olac sikiem prostym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra