- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Koronawirus w przedszkolu nr 3 w Bochni. Jeden z pracowników ma potwierdzony wynik na obecność COVID-19

- REKLAMA -

Przedszkole nr 3 w Bochni zostało dziś rano zamknięte, po tym jak okazało sie, że jeden z pracowników tej placówki ma potwierdzony wynik na obecność koronawirusa. – Czekamy teraz na wytyczne Sanepidu – poinformowała portal Bochniazbliska.pl Dorota Palej-Maliszczak, dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji w Bochni.

O sytuacji w przedszkolu rodzice zostali powiadomieni za pomocą wiadomości SMS. Na stronie FB placówki pojawił, się też komunikat w tej sprawie.

” W związku z wystąpieniem zakażenia COVID na terenie placówki prosimy o pozostawienie dzieci w domach! O wytycznych sanepidu będziemy informować państwa na bieżąco”.

– PPIS w Bochni jest aktualnie w trakcie przeprowadzania dochodzeń epidemiologicznych w stosunku do Miejskiego  Przedszkola nr 3 w Bochni – poinformowała portal Bochniazbliska.pl Renata Chołda z PSSE Bochnia.

Szanowni Państwo! W związku z wystąpieniem zakażenia COVID na terenie placówki prosimy o pozostawienie dzieci w domach! O wytycznych sanepidu będziemy informować państwa na bieżąco.

Opublikowany przez Przedszkole nr 3 Bochnia Poniedziałek, 21 września 2020

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra