- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Koronawirus w przedszkolu. Zakażona dwójka dzieci. Sanepid prosi rodziców o informacje

- REKLAMA -

Przeprowadzone badania u dwójki maluchów z Przedszkola w Borzęcinie Górnym potwierdziły, że mają one koronawirusa. Sanepid zaapelował do rodziców wszystkich dzieci z tej placówki o podanie danych osób, które miały kontakt z dziećmi. Do 14 września całe rodziny zostały objęte kwarantanną.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzesku prosi rodziców dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Borzęcinie Górnym, o pilne przesłanie na adres mailowy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzesku: brzesko@psse.malopolska.pl, następujących informacji:

  • imię i nazwisko oraz nr PESEL każdej z osób zamieszkujących pod jednym adresem (w jednym budynku) z dzieckiem uczęszczającymi do wskazanej wyżej placówki przedszkolnej,
  •    nr telefonów dorosłych opiekunów i domowników dzieci z ww. grupy,
  • adres poczty elektronicznej, na który Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzesku będzie przesyłał decyzje o nałożeniu kwarantanny, obejmującej wszystkie osoby z domowego środowiska, tj. dzieci uczęszczające do przedszkola oraz ich wszystkich domowników.

Całe rodziny zostały objęte 10-ciodniową kwarantanną. Potrwa ona do 14 września, o ile o konieczności jej ewentualnego wydłużenia nie przesądzą przesłanki medyczne, czy też epidemiologiczne.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra