- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Kolacja na Biało w Krainie Vesny. Jaki strój na to wydarzenie?

- REKLAMA -

Podczas zaplanowanej na 13 sierpnia kolacji w Krainie Vesny obowiązuje biały stój. Autorzy najciekawszych stylizacji zostaną nagrodzeni.

Coraz bliżej do Kolacji na Biało, która w tym roku zostanie zorganizowana w ogrodach Krainy Vesny w Gnojniku. Organizatorka i pomysłodawczyni tego wyjątkowego wydarzenia przygotowuje mnóstwo atrakcji, które zapewnią klimat kolacji. Jedną w nich będzie bajkowa, biała sceneria, którą stworzą nenufary, kwiaty znane nam choćby ze słynnej sceny z filmu „Noce i dnie”.

Wyjątkowe będą też stroje. Warunkiem udziału w kolacji jest biały ubiór. W tym roku – ten najbardziej wymyślny – zostanie doceniony przez organizatorów nagrodą. W programie kolacji zaplanowano bowiem konkurs na najciekawszą stylizację.

-Liczy się pomysłowość, wyobraźnia. Zachęcamy panie do przyzdobienia głów ciekawymi nakryciami, przypinkami z elementami kwiatów, piór, woalu. Mężczyźni też mogą wykazać się pomysłowością. Wzorem ubiegłego roku przygotowujemy też białą garderobę, w której będzie można się dodatkowo dostroić – podpowiada Bożena Malaga-Wrona.

Koszt cateringu i obsługi kelnerskiej podczas kolacji to 150 zł osoby. Wpłaty na konto 20 1050 1445 1000 0097 5851 7263 Taste Chef, 150 zł/osoba z dopiskiem „Kolacja Na Biało”

Menu Kolacji Na Biało:

 • Powitalna lampka wina musującego
 • Przystawka: Tatar z łososia na szpinakowym gofrze z bukietem sałat lub dieta wegetariańska – tartaletka z warzywami, oraz serem halloumi podana na bukiecie sałat
 • Zupa: krem z białych warzyw lub dieta wegetariańska: krem z selera i fenkułu
 • Danie główne: oladki future z szynką parmeńską i szparagami w sosie gorgonzola, gratin z ziemniaków i brokuła, bukiet sałat lub dieta wegetariańska: kotlet warzywny w sosie kurkowym, gratine z ziemniaków i brokuła, bukiet sałat
 • Deser: pannacotta z musem z owoców leśnych
 • Napoje gorące: kawa, herbata
 • Napoje zimne:woda mineralna z miętą i cytryną, sok pomarańczowy i jabłkowy.
1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Avatar

  Waldus

  03 sierpnia 2022 godzina 09:24

  BLM organizuje podobno kontrkolacje na czarno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra