- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Każdy z kandydatów miał braki formalne w przedstawionej dokumentacji. Będzie nowy konkurs na dyrektora szpitala w Brzesku!

- REKLAMA -

Dziś rano zebrała się ośmioosobowa komisja konkursowa w sprawie wyboru dyrektora Szpitala Powiatowego w Brzesku. – Niestety żaden z trzech kandydatów nie przeszedł pozytywnie oceny formalnej, okazało się, że w przedłożonej przez te osoby dokumentacji są mniejsze lub większe braki – powiedział w rozmowie z portalem Bochniazbliska.pl Andrzej Potępa, starosta powiatu brzeskiego.

Przedstawiciel starostwa nie chce zdradzać nazwisk osób, które zgłosiły się do konkursu. Tłumaczy, że tej sytuacji nie jest to możliwe z prawnego punktu widzenia.

– Teraz musimy ogłosić kolejny konkurs. W przyszły czwartek mamy posiedzenie Zarządu Powiatu Brzeskiego. Konkurs ogłosimy najprawdopodobniej 20 sierpnia. Kandydaci będą mieć dwa tygodnie na złożenie dokumentów. Na rozstrzygniecie konkursu musimy zatem poczekać do września, spodziewam się, że może to być nawet połowa września – podkreśla Andrzej Potępa.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  maximus

  13 sierpnia 2021 godzina 07:05

  Dla mnie to jakaś ściema ,to co kandydaci nie wiedzieli o tym to jakie będą ich decyzje w przyszłości jako dyrektor takiej placówki??????ustawka

 2. Avatar

  Filip

  14 sierpnia 2021 godzina 09:19

  Pewnie,że ustawka!!! Wszystko grubymi nićmi szyte!załosne

 3. Avatar

  Czarek

  01 września 2021 godzina 20:11

  Pani redaktor cała Bochnia gada, że namaszczony ma być pan W.S. który niegdyś był w Bochni a potem pozbyto się go z Rydygiera w Krakowie. To nie mogła Pani zapytać pana starosty po co robić konkurs i z ludzi idiotów? może po to, żeby utrzymać i stołek i przed ludźmi, co się nie pokapują jakoś wypaść? 🙂

 4. Avatar

  A.N

  07 września 2021 godzina 12:06

  Pań W.S. pokazał już wystarczająca. Jak chcą rozwalić szpital to niech go zatrudnia. Gratuluje wyboru!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra