- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Józefa Szczurek-Żelazko: Zależy mi na zintegrowaniu środowiska PiS na naszym terenie

- REKLAMA -

Z Józefą Szczurek-Żelazko nową szefową struktur PiS w powiatach: bocheńskim, brzeskim, wielickim i proszowickim rozmawia Małgorzata Więcek-Cebula

Gratuluję, kilka dni temu okazało się, że powierzono pani funkcję pełnomocnika struktur PiS w czterech powiatach w tym w powiecie bocheńskim i brzeskim…
Jest to pokłosie zmian w strukturze PiS. Zdecydowano, że zamiast dotychczasowych  41 okręgów będzie ich 94Powołano też opiekunów województw. W Małopolsce funkcje tę powierzono byłej premier, europosłance Beacie Szydło.  Nowe okręgi mają odpowiadać tym, które obowiązują w wyborach do Senatu. Zaufano mi powierzając organizację struktur w okręgu nr 34, czyli bocheńskim  obejmującym powiaty bocheński, brzeski, wielicki i proszowicki. Traktuję to jako wyzwanie, ale jestem też świadoma tego, że czeka mnie sporo pracy.

Co pani planuje w najbliższym czasie?
Zależy mi na zintegrowaniu środowiska PiS na naszym terenie. Przed nami wybory, musimy się do nich solidnie przygotować. Prace w tym kierunku musimy zacząć już teraz. Mamy w naszym środowisku bardzo wielu ludzi z ogromnym potencjałem, liczę na ich zaangażowanie i współpracę.

A samorządy…
W planach mam oczywiście także spotkania z samorządowcami w nowym okręgu. Wielu z nich bardzo aktywnie wykorzystuje  dane przez rząd PiS możliwości i aplikuje o fundusze zewnętrzne. Doskonałym przykładem tego są  choćby ostatnio pozyskane środki, gdzie do samorządów powiatów bocheńskiego i brzeskiego trafiło około 175 mln zł dotacji z Polskiego Ładu.

4 komentarze

4 Comments

 1. Gość P

  01 lipca 2022 godzina 14:18

  Wytrwałości, konsekwencji i ostatecznie Wygranej dla Polski Suwerennej, Zasobnej i Solidarnej.

 2. Gzyl

  01 lipca 2022 godzina 16:56

  PiS to hańba Polski.

 3. maximus

  01 lipca 2022 godzina 23:58

  Kochana pani poseł może trzeba było się zainteresować /poprzednia pani minister zdrowia/ jaki jest czas na przyjęcie pacjentów w szpitalach jak długo karetki czekają na przyjęcie pacjentów w stanie zagrożenia życia ,jak funkcjonuje zdrowotna opieka podstawowa ,jaka jest dostępność do specjalistów.?????Struktury PiS są najważniejsze ,uzdrowią Polaków i złupią podatkami i szalejącą inflacją.

 4. Anonim

  05 lipca 2022 godzina 13:11

  Ty babo jesteś zdolna ale do destrukcji, a obstawiając wszelkie imprezy przesz do władzy jak czołg i tylko na tym ci zależy. Z takimi ,,działaczami” Pis nie zajdzie daleko, a im szybciej Prezes się zorientuje, tym lepiej! Żeby przekonywać ludzi, trzeba posiadać nie tylko tzw ,,spryt”, ale reprezentować cechy zawarte w nazwie partii, którą się reprezentuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra