- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Jest nowy zarząd TKKF! Nie ma w nim nikogo z ekipy „Jedziemy nad Rabę”

- REKLAMA -

Nikt z ekipy „Jedziemy nad Rabę” nie dostał się do Zarządu TKKF Raba. Podczas walnego zebrania członków stowarzyszenia, które odbyło się we wtorek wybrano nowe władze. W zarządzie znaleźli się: Ewa Skowrońska – prezes oraz Piotr Jakubiec i Wiesław Biernat.

Grupa osób, która dwa lata temu odnowiła ośrodek jest mocno zaskoczona tym co się stało. W ciągu dwóch lat angażując swoje prywatne środki z zachwaszczonego, opuszczonego ośrodka uczynili przyjazne miejsce. W przedsięwzięcie zaangażowane było mnóstwo młodych osób.

Nagle „dziadkom” spodobała się nasza karkołomna praca i jej efekty i stwierdzili, że trzeba to odzyskać. To tak w skrócie podsumowują to co się stało rozgoryczeni przedstawiciele „Jedziemy nad Rabę”.

Do tematu wrócimy.

7 komentarzy

7 Comments

 1. Avatar

  Anonim

  15 czerwca 2022 godzina 11:37

  W Bochni nie szanuje się ludzi, którzy robią coś społecznie. Aktywizacja obywateli jest szybko tłamszona niedawny przykład sprzedaży pasa zieleni czyli zadania wykonanego z inicjatywy mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego. Tutaj widać podobny mechanizm po prostu ludzie już nic nie będą robić społecznie, bo po co …

 2. Avatar

  Anonim

  15 czerwca 2022 godzina 13:50

  podcinanie skrzydeł społecznikom w Bochni to norma, to się w głowie nie mieści jak obłuda …

 3. Avatar

  Eugeniusz Konieczny

  15 czerwca 2022 godzina 23:34

  Dziwne to.Juz widzę jak ten nowy,Stary Zarząd TKKF będzie urzeczywistniał idee i założenia statutu tej organizacji.Ciekaw jestem czym Oni będą „dumnie” zarządzać, inspirować działalność rekreacyjną itp.Moze będą chcieć zarabiać , powtórnie zapraszając społeczność romską. Z drugiej strony,dziwię się, że młodzi energiczni ludzie, pozwolili się tak ograć. Długie lata byłem członkiem Stowarzyszenia,pełniąc nawet różnorodne funkcje widziałem,że ówczesne metody działania wyczerpują się. Stąd tęż z podziwem przyglądałem się tej nowej formułę jaką jest Jedziemy nad Rabę. Być może Nowi nie wiedzieli i nie znali się na procedurach organizacyjnych ,nie zadbali o formalną przynależność. Nie spodziewali się „ataku” specjalistów od robienia polityki opartej na manipulowaniu,nawet na „kolanie”dorabianiu list Członków
  Nie twierdzę ,że w tym przypadku tak było. Najbardziej dziwi mnie obecność w tym zarządzie p.Jakubca.Szanowny Zarządzie, nie zniszczcie zapału i nadziei tych ludzi,którzy tyle serca i sił włożyli, zmieniając na lepsze to miejsce!

  • Avatar

   Anonim

   16 czerwca 2022 godzina 19:16

   Panie Radny bardzo proszę nie pouczać innych bo sam Pan głosował ostatnio na posiedzeniu Rady Miasta nad uchwałą w sprawie sprzedaży działki wraz z pasem zieleni wykonanym z inicjatywy mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego. Tak więc proszę darować sobie te wywody bo Radni nie szanują pracy społecznej również i jakoś Pan głosu na sesji nie zabierał mimo, iż Przewodniczący Rady Miasta oraz Pan Radny Lysy wyraźnie prosili wszystkich Radnych (przedstawiając merytoryczne argumenty), aby nie wyrażali zgody na takie działania. Pan nie zabrał głosu merytorycznie tylko głosował na tak.

 4. Avatar

  Luter

  16 czerwca 2022 godzina 01:53

  Usrók sie zmienił ale Towarzysze pozostali — na wszystkich szeblach — ech nawet wojna to mało aby sie zmieniło

 5. Avatar

  Pora na zmiany

  16 czerwca 2022 godzina 13:29

  To są czasy i domena obecnego burmistrza.Mieszkaniec jest marginalizowany i nie liczy się i nie ważne co mówi ,jakie ma pomysły i energię.To tylko przed wyborami Stefek mami i obiecuje bo to ,,umi,, najlepiej.Ogolny marazm,syf i zaniedbania byle dotrwać do emeryturki.

 6. Avatar

  Anonim

  18 lipca 2022 godzina 22:20

  Obserwując to z bluzka żal mi tych młodych ludzi z wielkim pomyślę i zapałem do pracy dla dobra ogółu ludzi sama im pomagałem najwyższy czas aby młodzi przejęli pałeczkę i zarządzał dla dobra wszystkich bo na to miejsce wiele osób płacili składki mimo 60 lub 70 lat i chętnie spojzeli by na to miejsce które dzisiaj dzięki młodym ludzia z zapałem nie zbliżając stare dziadki zniszczyły żal liczę że nie odpuszcza młodzi ludzie i doprowadza do sprawiedliwego rozwiązania tego problemu a znam sprawę tego ośrodka tkkf prawie od początku pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra