- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Dziś pierwszy piknik nad Rabą. Zobacz, jak bardzo zmieniło się to miejsce, a to dopiero początek!

- REKLAMA -

Grupa mieszkańców Bochni reaktywuje ośrodek TKKF nad Rabą. Akcji patronuje portal Bochniazbliska.pl. Inicjatorzy tego przedsięwzięcia swoim zapałem zarażają coraz więcej osób. Już dwa razy zorganizowano akcje porządkowe. Na dziś zaplanowano pierwszy piknik.

-Tym razem połączymy przyjemne z pożytecznym. Mamy dla Was wszystkich niespodziankę. Zabieramy kocyk,może leżak, kochane dzieciaki i widzimy się w sobotę w ośrodku TKKF. Będą pyszne przekąski, lejące się napoje , kiełbaska, dobra muzyka, zabawy podwórkowe oraz dużo piasku do wariowania – zachęcają organizatorzy akcji.

Inicjatorzy akcji zapewniają, że dla mniej zmęczonych zawsze prace przy ośrodku się znajdą, gdyż nie zwalniają tempa, i chcą aby ośrodek nabrał kolorów jak najszybciej.

Wszystko co dzieje się nad Rabą to efekt społecznej akcji grypy osób. Ich działania można wesprzeć przyłączając się do zbiórki uruchomionej na portalu zrzutka.pl.

KLIKNIJ I WESPRZYJ AKCJĘ

Tak to jej wsparcia zachęcają organizatorzy zbiórki:

To miejsce w latach osiemdziesiątych tętniło życiem, dzisiaj niestety świeci pustkami.

Każdy z nas pamięta co oznaczało powiedzenie „Jedziemy nad Rabę” gdy byliśmy dużo młodsi, chcemy aby nasze dzieci tak samo zapamiętały to powiedzenie.

Tymczasem w Bochni brakuje miejsc rekreacji, gdzie można byłoby odpocząć, spędzić aktywnie czas z rodziną lub przyjaciółmi, przygotować sobie coś na grillu, gdzie dzieci będą bezpiecznie i aktywnie spędzać czas i najważniejsze: gdzie każdy będzie czuł się jak u siebie.

W tym roku, poza uporządkowaniem terenu i przywróceniu podstawowej funkcjonalności chcemy oddać do użytku m.in „leżakową plażę” oraz zorganizowany kącik dla dzieci.

Myślimy także o rodzicach więc powstanie miejsce odpoczynku, w którym będzie można spokojnie usiąść i się relaksować piękną okolicą a także skorzystać z grilla i wszystkich dostępnych miejsc i atrakcji ośrodka.

Mamy przygotowany zarówno plan krótko jak i długo terminowy, jednak aby one weszły w życie potrzebujemy wsparcia finansowego.

Nie wszystko jesteśmy w stanie zorganizować w czynie społecznym oraz własnymi środkami.

Liczymy na wsparcie i zrozumienie.

Zobacz , jak porządkowano ten teren w minioną sobotę:

Fot. FB Jedziemy nad Rabę

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Greg

    07 sierpnia godzina 21:35

    Oj ile będzie zakażeń po tych piknikach, dopiero będzie się dzialo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra