- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Jest nowy proboszcz w Drwini. To ks. Mariusz Gródek związany kilka lat temu także z Bochnią

Fot. Krzysztof Szwiec
- REKLAMA -

Nowym proboszczem parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Drwini został ks. Mariusz Gródek – dotychczasowy wikariusz w parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu – poinformował portal bochniazbliska.pl ks. Ryszard Nowak, rzecznik prasowy biskupa tarnowskiego. Biskupią nominację ks. Mariusz otrzymał 8 kwietnia.

Było to dokładnie dwa tygodnie po niespodziewanej śmierci dotychczasowego proboszcza parafii w Drwini ks. Romana Kopacza. O tych tragicznych wydarzeniach pisaliśmy TUTAJ.

Stratę księdza proboszcza mocno przeżyli parafianie z Drwini ZOBACZ


Ks. Mariusz Gródek – nowy proboszcz w Drwini

Duchowny został wyświęcony na kapłana w roku 1999. Zanim trafił do Drwini pracował między innymi w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu, gdzie uczył w Zespole Szkół Technicznych, był związany z Poradnią Specjalistyczną „Arka”, opiekował się kancelarią parafialną i małżeńską był również kapelanem mieleckiego sportu. Ks. Mariusz był związany także z parafią św. Mikołaja w Bochni, gdzie przez wiele lat prowadził Festiwal Maryjny Ad Gloriam Deiparae.


2 komentarze

2 Comments

 1. Smutne

  04 maja godzina 23:46

  Dużo napisane ale czy przykladal się do pracy? Czy tylko załapał się wielu funkcji po to tylko by budować poczucie własnej wartosci? W arce na przyklad nie przychodził na dyżury duszpasterskie w wyznaczone dni, nie ustalał zastepstwa i nie wywieszal informacji, że dyżur odwołany. Trochę jakby zagubiony i zbytnio skoncentrowany na własnym ego. Może to dobry czas na lekcje pokory, przemyślenia swoich pewnych zachowań.

  • Anonim

   03 czerwca godzina 19:51

   Ksiądz Mariusz Gródek był u nas w Mielcu,do dziś dużo parafian bardzo miło wspominam go jako wspaniałego człowieka i kapłana,zazdrościmy jego obecnym parafianom takiego proboszcza,kto inaczej mówi to kłamie i oczernia i powinien się wstydzić,a może mu zazdrość że nie jest takim człowiekiem jak Ksiądz Mariusz Gródek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra