- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

GMINA RZEZAWA. Wyprawki szkolne dla pierwszaków ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Pierwszoklasiści z terenu gminy Rzezawa otrzymali od Wójta Mariusza Paleja wyprawki szkolne zawierające niezbędne przybory, w jakie musi być wyposażony każdy uczeń rozpoczynający naukę w szkole podstawowej. 

Wyprawki szkolne trafiły w tym roku w sumie do 129 dzieci. Otrzymali je uczniowie ze wszystkich publicznych szkół podstawowych z terenu gminy: Rzezawy, Krzeczowa, Borku, Dąbrówki, Łazów, Jodłówki i Okulic. Każda wyprawka składała się z kilkunastu artykułów. Wśród nich były m.in. długopisy, kredki, pisaki, farby, plastelina, nożyczki, kleje, pędzle, pojemniki na kanapki, a także bidony.

Wyprawki szkolne pierwszoklasistom przy obecności dyrektorów i wychowawców wręczył osobiście Wójt Mariusz Palej. Towarzyszyła mu Anna Bogacz – Kierownik GZOSziP w Rzezawie.

Przekazanie paczek z artykułami szkolnymi odbyło się 13 i 14 września. – W tym roku uczniowie pierwszych klas już po raz czwarty otrzymali wyprawki szkolne. Do tej pory trafiły one do blisko 500 dzieciaków. Przeznaczyliśmy na ten cel około 40 tys. zł. Mam nadzieję, że dzięki tym wyprawkom uczniowie będą mieli dobry start w szkole – podkreśla Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej.

5 komentarzy

5 Comments

 1. Avatar

  mama

  22 września 2023 godzina 16:50

  Wojt kupił wyprawki dla dzieci ze swojej skromnej pensyjki !- śmiech na sali !

  • Avatar

   Bochnianin

   22 września 2023 godzina 17:45

   Twoja głupota nie zna granic…

  • Avatar

   lansiarz

   23 września 2023 godzina 20:22

   Z waszych podatków to jest kupowane…tylko się szumnie chwali jakby to z jego pensji szło hehe

 2. Avatar

  Mieszkanka Rzezawy realnie patrząca na zycie

  22 września 2023 godzina 20:16

  Taka prymitywna odżywkę moze napisać mama ,która nie wie co pisze,godna litości.Oj kobieto co ty nauczysz swoje dzieci,współczuje im serdecznie.Panu Wójtowi gratuluje za troskę o nasze dzieci,pozdrawiam.

  • Avatar

   obcy spoza gminy

   24 września 2023 godzina 08:11

   Kobieto realnie patrząca ! przeczytaj dokładnie tekst , a potem krytykuj ! Pomyśl najpierw „CO POETA MIAŁ NA MYŚLI”pisząc o wyprawkach dla dzieciaków !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra