- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Dziewięć osób odpowiedziało na drugi konkurs na dyrektora szpitala w Brzesku

- REKLAMA -

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się drugi konkurs na dyrektora szpitala w Brzesku. Zgłosiło się aż dziewięć osób. – Nie mogę zdradzać nazwisk kandydatów, potwierdzam jednak że są wśród nich trzy osoby, które brały udział w pierwszym konkursie, a także sześć innych kandydatów, niektórzy z nich z bardzo odległych miejsc – powiedział Andrzej Potępa, starosta brzeski w rozmowie z portalem bochniazbliska.pl.

Posiedzenie ośmioosobowej komisji konkursowej zaplanowano na 15 września. Wtedy też złożone przez kandydatów dokumenty zostaną poddane ocenie formalnej. Do kolejnego etapu przejdą te osoby, które spełniają wszystkie wymogi konkursu. Ich przesłuchania mają się odbyć jeszcze we wrześniu.

– Liczę na to, że konkurs uda się rozstrzygnąć do końca września – podkreśla starosta Andrzej Potępa.

Jest to drugi konkurs na dyrektora szpitala. Poprzedni nie został rozstrzygnięty ponieważ zdaniem komisji, dokumentacja każdego z trzech kandydatów biorących w nim udział, miała większe lub mniejsze braki formalne.

11 komentarzy

11 Comments

 1. Avatar

  maximus

  10 września 2021 godzina 18:44

  Dyrektorem zostanie obecny dyrektor , jak tak będzie nagrodę proszę wysłać pocztą

 2. Avatar

  A.

  11 września 2021 godzina 10:44

  I tak ma być bo to dobry Dyrektor!

 3. Avatar

  Ania

  11 września 2021 godzina 13:11

  Czyżbyś był w komisji że już wiesz?

 4. Avatar

  G

  12 września 2021 godzina 07:38

  No raczej żenada proszę jechać i postać kolejce do rejestracji 2 godz to pan zmieni zdanie

 5. Avatar

  Anonim

  12 września 2021 godzina 12:57

  Dyrektorem zostanie Lekarz Barbara Wawryka lek medycyny i neurolog

  • Avatar

   PIKa

   14 września 2021 godzina 19:40

   To mrzonki lub dyr-dygdy.Skład komisji,niekoniecznie imienny- ;…….Rodo nie pozwala?

  • Avatar

   PIKA

   14 września 2021 godzina 19:52

   To dyr-dym.A skład KOMISJI? Niekoniecznie imienny; RODO nie pozwala?

 6. Avatar

  obserwator

  15 września 2021 godzina 12:04

  Zasada, że dobry szef nie pozbywa się dobrego pracownika w Brzesku nie obowiązuje. Jeśli ktoś myślał, że konkurs na dyrektora będzie uczciwy, to musi to swoje myślenie zweryfikować. Dlaczego tak sądzę? Jest sporo powodów uprawniających do takich sądów:
  -unieważnienie pod byle bzdurnymi zarzutami pierwszego konkursu (prawdopodobnie po to, żeby nazgarniać więcej kandydatów)- zaktywizowanie brzeskiego soku z buraka opluwającego obecnego dyrektora,- ponadto znana jest bezkompromisowość Smołuchy,a taki człowiek dla władzy jest niewygodny, zwłaszcza, że dyrektor utożsamiany jest z PISem, co prawdopodobnie dla obecnych władców Brzeska jest trudne do zniesienia. Chcę się mylić i próbuję wykrzesać w sobie choć odrobinę wiary w uczciwość ludzi którzy najprawdopodobniej w niedzielę będą się w kościele modlić. Nie nie jestem w PISie,ale brzydzą mnie układy, układziki na linii władza- radni….A gdzie podziała się Pani poseł, była dyrektor szpitala, czyżby umyła ręce w imię tzw świętego spokoju????? Podsumowując, czy w obecnej sytuacji służby zdrowia stać szpital na pozbycie się niewątpliwie dobrych odpowiedzialnych fachowców????? Będę pilnie śledzić rozwój sytuacji……………………..

  • Avatar

   Krystyna K.

   28 września 2021 godzina 18:59

   Nic dodac – nic ujac !!!! Sama prawda !!!!

   • Avatar

    obserwator

    29 września 2021 godzina 09:35

    To kolejna odsłona tego żenującego przedstawienia, a w zasadzie farsy pt.,, Wybór dyrektora”- i znów klapa. Nikt nie spełnia tych wysokich standardów brzeskiej kliki chyba, że będzie to ich czyhający w ukryciu kandydat. O jego/jej kwalifikacjach już teraz można co nieco powiedzieć. Najprawdopodobniej jest spryciarzem i leniem( bez wysiłku do celu), tchórzem i boi się uczciwej rywalizacji(pewnie ze względów merytorycznych), a skoro bierze udział w tym spektaklu, to jego walory etyczne też są wątpliwe. Brawo kieszonkowa komisjo!- zresztą czego można było się spodziewać, patrząc na jej skład…

    • Avatar

     Pigwa

     12 października 2021 godzina 16:01

     Proszę o publikację wszystkich komentarzy te opinie o nowej dyrektor też niech ludzie czytają co to ziolko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra