- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. Rozwścieczony 38-latek urwał lusterko w przypadkowym samochodzie

- REKLAMA -

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 38-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego, który w chwili zdenerwowania i złości podszedł do samochodu stojącego na pobliskim parkingu i urwał w nim lusterko. Mężczyzna nie potrafił w logiczny sposób wytłumaczyć swojego zachowania, zasłaniając się tym, iż był pijany.

Policjanci z Brzeska końcem października br. w godzinach wieczornych zostali wezwani do uszkodzenia pojazdu na parkingu w Brzesku. Na miejscu mundurowi zastali zgłaszającego, który relacjonował, że po powrocie z zakupów zauważył urwane lusterko w samochodzie. Dodał również, że podszedł do niego mężczyzna, który widział całe zajście.

Świadek twierdził, że nieznany mu mężczyzna idąc parkingiem wykrzykiwał coś, po czym nagle podszedł do samochodu i urwał w nim lusterko. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring a sprawca został rozpoznany przez jednego ze świadków.

Wczoraj, 7 listopada br. 38-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Straty, jakie spowodował 38-latek wyniosły ponad 1200 złotych..

Sprawca przyznał się do przestępstwa, nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania, oświadczył, że był nietrzeźwy i bardzo zdenerwowany. Mężczyzna wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra