- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BORZĘCIN. Nowe laptopy i szkolenia młodzieży

Fot. GOK w Borzęcinie
- REKLAMA -

Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie zakończył udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie tarnowskim”. W efekcie GOK w Borzęcinie otrzymał 6 laptopów, które wspomogą działalność tej instytucji.

Celami projektu były m.in. podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych i samorządowych instytucji kultury poprzez organizację szkoleń i dostęp do materiałów edukacyjnych, a także rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10–18 lat poprzez prowadzenie atrakcyjnych zajęć oraz wyposażenie placówek w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

– Do realizacji zadania przystąpiliśmy w 2020 roku, ale z powodu pandemii, termin został wydłużony. Projekt był otwarty i w zajęciach przeprowadzonych zdalnie za pośrednictwem platformy/aplikacji Microsoft Teams mógł wziąć udział każdy chętny. Ostatecznie uczestniczyli w nim: instruktor świetlicy GOK Borzęcin oraz grupa dzieci i młodzieży (12-16 lat), z kilku miejscowości gminy: Borzęcina Górnego, Borzęcina Dolnego, Jagniówki i Przyborowa – mówi Piotr Kania z GOK Borzęcin.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra