- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sprawa Grażyny Kuliszewskiej

Borzęcin. 1 października sąd podejmie ostateczną decyzję w sprawie ekstradycji Czesława K.

fot. patryk salamon
- REKLAMA -

Rozprawa, podczas której ma zapaść decyzja w sprawie ekstradycji męża Grażyny Kuliszewskiej odbędzie się dopiero 1 października. Podczas ostatniego posiedzenia (14 sierpnia) sąd Westminster Magistrates’ Court w Londynie podjął decyzję o przedłużeniu aresztu 38-latkowi co najmniej do 10 września – informuje Fakt24.

Jak ustalili dziennikarze Fakt24 wtedy też będą się ważyć dalsze losy mężczyzny. „Zgodnie z brytyjskim prawem co 28 dni sąd zbiera się, aby zdecydować o dalszym pobycie podejrzanego w areszcie. 10 września odbędzie się właśnie kolejne posiedzenie w tej sprawie”.

Informację o tym, że rozprawa w sprawie ekstradycji Czesława K. ma się odbyć 1 października, potwierdził Marcin Michałowski z Prokuratury Okręgowej w Tarnowie.

Jak ustalili dziennikarze Fakt24 „jeżeli sąd uzna wtedy, że Czesław K. ma zostać wydalony z Wielkiej Brytanii, podejrzany będzie miał siedem dni na odwołanie się od tej decyzji. W przypadku gdy odwołanie nie trafi do sądu, policja będzie miała za zadanie wykonać decyzję o ekstradycji w ciągu dziesięciu dni. Jeżeli pojawią się trudności związane z wydaleniem podejrzanego z Wielkiej Brytanii, do sądu może trafić wniosek o przedłużenie tego terminu”.

Czesław K. został zatrzymany w Londynie 22 lipca na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Wydał go Sąd Okręgowy w Tarnowie na wniosek Prokuratury Okręgowej w Tarnowie. Nie wiadomo, jakie zarzuty były podstawą do przygotowania ENA. Prokuratura nie ujawnia tych informacji. Nieoficjalnie mówi się jednak, że chodzi o zarzut zabójstwa żony.

Reprezentująca Czesława K. mecenas Caroline Downs z kancelarii Wainwright&Cummins nie komentuje sprawy. W imieniu swojego klienta występowała już dwukrotnie o zastosowanie kaucji i dozoru policyjnego zamiast aresztu. Oba te wnioski sąd jednak odrzucił. Czesław K. cały czas przebywa w areszcie w Her Majesty’s Prison Wandsworth.

Prokuratura Okręgowa w Tarnowie nie ujawnia żadnych szczegółów prowadzonego już kilka miesięcy śledztwa. Nie zdradza też wyników szczegółowej sekcji zwłok Grażyny Kuliszewskiej.

– Dalej trwają czynności śledztwa w Polsce. Z uwagi na dobro sprawy nie informujemy o rodzaju i charakterze czynności, ani o szczegółowych wynikach sekcji – powiedział PAP prokurator Marcin Michałowski.

Patryk pięcioletni syn małżeństwa K. znajduje się pod tymczasową opiekę ciotki, zdecydował o tym Sąd w Brzesku.

Chronologia wydarzeń:

 • 3 stycznia 2019 roku Grażyna Kuliszewska przyjeżdża do Polski
 • 3/4 stycznia kobieta znika w tajemniczych okolicznościach
 • 28 lutego ciało 34-latki zostaje wyłowione z Uszwicy w Bielczy oddalonej od rodzinnego domu w Borzęcinie o kilka kilometrów
 • 1 marca w Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum zostaje przeprowadzona sekcja zwłok
 • 4 marca zwłoki 34-latki zostają okazane rodzinie
 • 4 marca prokuratura zleca wykonanie szczegółowych badań, które mają określić między innymi przyczynę śmierci 34-latki. Ich wyników nadal oficjalnie nie podano.

Zatrzymanie Czesława K. było przełomem w sprawie Grażyny Kuliszewskiej. Kobieta zaginęła w nocy z 3 na 4 stycznia po tym, jak przyleciała do Polski, gdzie od dwóch tygodni przebywał już jej mąż i syn. Małżonkowie mieszkali w Londynie, w Borzęcinie mieli wybudowany dom.

To w nim po raz ostatni Grażyna Kuliszewska była widziana żywa. Wieczorem razem z mężem i synem miała położyć się spać. Czesław K. twierdził, że gdy obudził się rano, kobiety nie było. Zapewniał, że zniknęły też pieniądze (15 tys. funtów), które miał żonie przekazać w zamian za zrzeczenie się prawa do domu w Borzęcinie.

Kobieta miała kilkuletni romans z Kurdem mieszkającym w Londynie. Planowała z nim spędzić resztę życia.

Po zaginięciu 34-latki rozpoczęły się jej poszukiwania. Kobiety szukała policja, wsparta przez OSP a także mieszkańców Borzęcina. Ciało Grażyny Kuliszewskiej odnaleziono dopiero pod koniec lutego w Uszwicy. Było w stanie mocno posuniętego rozkładu.

Czesław K. wielokrotnie udzielał wywiadu portalowi Bochnia Brzesko z bliska. Za każdym razem zapewniał, że on żony nie zabił.

ZOBACZ TAKŻE:

138 komentarzy

138 Comments

 1. Xyz

  17 sierpnia 2019 godzina 08:48

  To Czesław widział w koncu zwloki Grazyny czy nie ?

  • rigor mortis

   17 sierpnia 2019 godzina 11:42

   widział, przecież ją zabił

   • Kinga

    17 sierpnia 2019 godzina 13:18

    Haha, zaraz ten PODSZYW , czyli słynny ROBI wkroczy tu ze swoimi mondrosciami i paplaniną w kołko to samo jak mantrę powtarzac bedzie,to taki NIUNIEK z niego co ma swira na punkcie niuniek,buahaaa

    • Wrrrr

     19 sierpnia 2019 godzina 12:46

     Jak widać w komentarzach zawsze pierwsze są żałosne prymitywne puste trollice hejtujące Czesława oczywiście podszywające się pod innych jak tu pod Kingę. Ten słynny Robi ma przynajmniej intelekt w odróżnieniu od takich miernot facebookowych jak ty.

     • lol

      19 sierpnia 2019 godzina 13:06

      Fakt a ta ciągle o tym Robim pod każdym artykułem , musiał jej nieźle zajść za skórę

    • hihi

     19 sierpnia 2019 godzina 13:04

     Jak widzę żałosna niunia facebookowa niezłomna „pogrążycielka Czesława” na posterunku chyba uschnie z tęsknoty do tego października a może nawet co gorszego w końcu jej jedynym radosnym napełniającym ją nadzieją w jej smutnym żałosnym pozbawionym sensu życiu jest zobaczyć Czesława w Polsce za kratami 🙂 No nie powiem wiele jej tam do szczęścia nie potrzeba, może i czuje się lepiej w grupie podobnych sobie frustratek ale może to się okazać płonną nadzieją. Aż strach pomyśleć co się z tymi nawiedzonymi „pogrążycielkami Czesława” stanie jeśli ten Czesław im sie wywinie to chyba ta masowa historia na grupach osiągnie apogeum 🙂

     • Wielbicielki Robiego K

      19 sierpnia 2019 godzina 21:33

      Robi wróc do nas !!!!!!!!tesknimy

    • Marta

     19 sierpnia 2019 godzina 21:08

     Nie podszywaj się pod Kingę , bo „mondrosci” ci brakuje 🙂

     • hihi

      21 sierpnia 2019 godzina 11:58

      Przecież wszyscy wiedzą że to nie KINGA pisała tylko wściekle nienawidząca Czecha podszywaczka niunia facebookowa która tu notorycznie się podszywa pod różne postacie 🙂

   • do rigor mortis

    17 sierpnia 2019 godzina 20:37

    widziałeś?byłeś świadkiem tej zbrodni?!jeśli nie,to poczekaj na wyrok,nie osądzaj zbyt wcześnie!

    • qwer

     19 sierpnia 2019 godzina 14:56

     Racja Czesław się okaże niepoczytalny w momencie popełnienia zbrodni i co mu wtedy zrobią ?

   • @rigor mortis

    21 sierpnia 2019 godzina 23:29

    No właśnie…

  • Anonim

   17 sierpnia 2019 godzina 15:23

   Podobno identyfikacji dokonala siostra wraz z bratowa. Cz. prawdopodobnie nie zostal dopuszczony do identyfikacji i podobno nie wydano mu tez ciala G. lecz jej rodzinie. Prasa pisala wiele rzeczy jednak niejednokrotnie byly to info ktore przekazywal Cz.

   • hmm

    19 sierpnia 2019 godzina 14:56

    Podobno, podobno podobno …

 2. Do czego to doszlo!

  17 sierpnia 2019 godzina 12:29

  Dziżżas.Zwłoki realnie widziało więcej osób.Foty z prosektorium czyjej roboty wiadomo i ta sama osoba posłała je kochasiowi bo o to kurła bardzo prosił.jprd.

  • Mm

   19 sierpnia 2019 godzina 12:41

   Racja przecież nawet na facebookach się chwaliły Piter Parker i inne trolle wściekle atakujące Cz. że te zdjecia mają i wstawialy

  • Marta

   19 sierpnia 2019 godzina 13:16

   Dobre pytanie kto robił foty z prosektorium i po co i po co po grupach facebookowych rozsyłał trollom jak PP i Serdelkowi

 3. xxx

  17 sierpnia 2019 godzina 14:15

  Nie oszukujmy się, nikt nie miał powodu aby pozbawić życia P.Grażyny. Kto oprócz Cześka wiedział, że ma być w Polsce na dosłownie parę godzin.? Niechże sprawiedliwości stanie się zadość! Siedzi za kratami i długo posiedzi, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to on popełnił ten karygodny czyn. Dziewczyny które tak zaciekle bronią Cześka powinny się zastanowić, bo gdy uśmiechną się do kolegi czy przyjaciela mogą oberwać młotkiem lub czymś innym w głowę, od swojego partnera. Nie wolno bezkarności popierać szanowni obrońcy Cz. K.

  • Aleksander

   17 sierpnia 2019 godzina 21:56

   To nie dziewczyny Czeska bronią,toć to babole juz w podeszłym wieku,widac po twarzach,pomarszczone z tonami pudru,z wyleniałymi natapirowanymi włosami zeby nie widac bylo łysienia,marnej urody wszystkie.Przez ich mózgi chyba jakas fala przeszła,rozumki wątłej jakosci mają.Zgorzkniałe,bez zainteresowan(poza Czeskiem),beka jest z nich, hahaha

   • M

    18 sierpnia 2019 godzina 13:36

    a ty kim jestes ? jak wygladasz ? jaki masz iloraz inteligencji ? to co napisales daje niestety odpowiedz na te wszystkie pytania

    • hihi

     19 sierpnia 2019 godzina 13:00

     To nie on tylko ONA podszywająca się pod Aleksandra, Kingę albo inne postacie na jakie natknęła się na facebooku Robiego, Artura Bartosza i kogo tam jeszcze … wszystkich tych do których nie miała odwagi odezwać się wprost bo migiem obnażali jej głupotę i widoczne gołymi okiem ułomności jakie zdradza każdym swoim wpisem i aż biją po oczach z jej komentarzy. Słowem klasyczny okaz „pogrążycielki Czesława” prymitywnej tępej niuni facebookowej z beretem zrytym do granic OBŁĘDU a że biedna prymitywna i jej własnych ograniczeń intelektualnych po prostu nie przeskoczy to i jej hejt obraca się głównie przeciwko niej kiedy sama stała się już jednym wielkim POŚMIEWISKIEM w tej sprawie. Można jej komentarze znaleźć pod każdym artykułem na BB jak przejrzysz zrozumiesz z jakim poziomem obłędu masz do czynienia pod postacią tych „porążycielek Czesława”

   • Mm

    19 sierpnia 2019 godzina 12:51

    To trollice hejtujące Czesława prawie zawsze to prymitywne pustaki z tym wzrokiem błądzącym za rozumem, opuchniętymi od przepicia gębami jaki obraz aż bije z tych profili, słowem klasyczne okazy wioskowych plotkar ratujących rozpaczliwe poczucie własnej wartości hejtem na wszystkich i wszystko.

  • ziom

   18 sierpnia 2019 godzina 01:36

   HAHAHAHA!!!tylko tak można skomentować te wypociny!!!

  • Mika

   18 sierpnia 2019 godzina 08:40

   Tak popierajmy ku..two, będzie więcej tragedii bo ktoś nie dorósł do małżeństwa, macierzyństwa. 15 lat? To co? ciapcio czy inny pojawi się na horyzoncie, co tam mąż dziecko…”on mi się podoba, mam na niego okok”- to są słowa matki, żony po 15 latach małżeństwa. Wstyd! Chłopy zaiwaniajcie za granicą, budujcie domy to taka wdzięczność was spotka

   • racja

    19 sierpnia 2019 godzina 15:45

    „miała oko ” na śniadolicego od lat ale potem jakby co to jeszcze sobie urabia taka żeby wszystko zwalić na faceta że to on winien to go na najgorszego w plotach przedstawia a potem się dziwi że typ który nigdy nikomu nic nie zrobił nagle wystrzelił takimi emocjami jakich się nie spodziewała i nie oczekiwała

   • Anonim

    08 września 2019 godzina 14:58

    Mika, maz sie widocznie nie staral i tak sie to wszysto zaczyna. Trzeba tak traktowac swoja zone zeby nie musiala zerkac na innych. Z tego co czeslaw pokazal to sie jej nie dziwie ze chciala odejsc. Teraz siedzi w izolacji bo takich trzeba izolowac od spoleczenstwa a ta biedaczka byla z tym potworem w malzenstwie.

    • stara

     08 września 2019 godzina 22:45

     Na facebookach dziś takie jak ty szukają same kochanków dla swoich mężów aby mieć pretekst do rozwodów taka mentalność facet nie ma tu nic do rzeczy. A potem pewnie bajki jak ty opowiadaja o potworach. Największy potwór jest w twojej własnej głowie bo zakłamany i obłudny który o wszelkie twoje własne świństwa wini innych.

    • z innej strony

     08 września 2019 godzina 22:46

     widocznie za dobrze ją traktował jak miała za dużo czasu i swobody i z nudów zerkała na innych

    • ulala

     09 września 2019 godzina 09:17

     A o co miał się starać? O taką co z arabami się prowadza? Chyba kpisz? On widać za głupi był że bardzo się starał, na rodzinę harował naiwny a za plecami mu takie numery wywijała. tak to jest jak za dobrze ma kobieta to z nudów sama szuka wrażeń. Myśląc tak jak ty trzeba tak traktować męża żeby miał ochotę się starać bo jak nie to jak widać można skończyć w jakiejś rzeczce po kolana i zerkanie może się skończyć tragicznie jak pokazuje ta historia. Z tego co ona pokazała to ja się mu dziwię że w ogóle sobie taką wziął. Teraz jeszcze za bałagan jakiego w im w życiu narobiła on biedny będzie ponosił konsekwencje.

  • ;oo:

   19 sierpnia 2019 godzina 15:20

   Nie oszukujmy się może takie jak ty bezmyślne panny podpisujące sie XXX powinny wyciągnąć wnioski z tej historii wtedy tragedii byłoby mniej a nie najłatwiej o wszystko obwinić faceta.

 4. Czeniu wracaj

  17 sierpnia 2019 godzina 16:59

  Wracaj Czeniu,czekamy.Znajac cię to pewnie będziesz się odwoływał ale staniesz przed polskim sądem.

  • hihi

   19 sierpnia 2019 godzina 13:11

   Zobaczyć Czesia za kratami , czyli ostatnie marzenie przed śmiercią każdej nawiedzonej „pogrążycielki Czesława” … tego OBŁĘDU nic lepej nie pokaże niż komentarze „pogrążycielek Czesława” zawsze piszę że nic lepej nie obnaży ich głupoty, prostactwa oraz wszelkich ich ułomności jakie namiętnie na tych facebookach ujawniają niż one same 🙂

 5. Domi

  18 sierpnia 2019 godzina 08:31

  Chłopina ma siedzieć za lekkie obyczaje swojej „żony”, mogła już tam zostać a nie przyjeżdżać i robić mężowi problemy, jak tu szanować takie? Trzeba by nazwać po imieniu takie baby, nawet na dziecku jej nie zależało żeby być z synem w święta, naprawdę szkoda tego ojca, a tej wcale nie żal sama doprowadziła do tego wszystkiego. Ci którzy się wyśmiewają z Czeska to ludzie prymitywni, mający z psychika coś nie tak.

  • Anonim

   18 sierpnia 2019 godzina 11:44

   Czytajac komentarze po prostu w glowie się nie mieści takie wypowiedzi to dwoje doroslych ludzi i ich wspólne dziecko powinni rozstać się jak normalni ludzie,żadnych majątków nikt nie zabierze,niezgodność harakterów i tyle a teraz matka nie żyje nie ma jej ojciec w więzieniu też go nie ma i co dalej a cierpi i wszystko przeżywa kto niewinne dziecko.

   • ubaw

    19 sierpnia 2019 godzina 13:22

    Niezgodność charakterów ? Po 15 latach … no chyba najbardziej pusta wymówka wszech czasów która miałaby tłumaczyć zapewne wielokrotne „nadzianie” się latami na araba, oczywiście zapewne przypadkowe po prostu podczas spacerów i potknięcia się o własne nogi 🙂

   • morał

    19 sierpnia 2019 godzina 13:30

    Do tanga trzeba dwojga, do normalnego rozstania też trzeba dwojga a nie trzeciego araba z którym się przez lata kręci na boku po kątach, żeby jeszcze może trochę subtelności i dyskrecji było gdzieś w krzakach albo pod innym płotem, a nie ostentacyjnie pod oknami własnego domu? Czego więc oczekiwać? Fakt tragedia największa dla dzieciaka który nie rozumie nawet co się dzieje i czemu został sam, ale tak to jest jak się „niezgodności charakterów” nie ustali przez 15 lat zanim się dziecko pojawi bo wtedy konsekwencje dotykają samych dorosłych i wtedy sami sobie winni.

 6. ech

  18 sierpnia 2019 godzina 12:50

  Prostaczki , patologia, zaściankowość , tyle jadu wylewają na zamordowaną kobietę.

  • do ech

   18 sierpnia 2019 godzina 14:10

   Dokładnie , to patologia.A do tego ten jad to wylewaja kobiety,starsze juz ktore maja własne dzieci,córki.Nie przyszło żadnej tej ”paniusi”do głowy jak one by sie czuły i reagowały gdyby to ich córke spotkało ,to co Grazynkę,oczywiscie nie zycze nigdy im takiej sytuacji,ale los bywa okrutny.One siedza na tej swojej malenkiej grupie na facebooku i sie wyżywają bo na nic innego je nie stac,ani inteligencją ani uroda nie grzeszą to i zaden facet sie taką nie zainteresuje to szukaja zainteresowania u Czeska,w koncu wdowiec i z …domem.One są żenujące pod kazdym względem!

   • hehe

    18 sierpnia 2019 godzina 16:54

    trzeba dodac ze te babole niektore mają fajne BRWI haha takie OD SZKLANKI ROBIONE,masakrycznie to wygląda

    • V

     18 sierpnia 2019 godzina 22:21

     hehe,sama jesteś MASAKRYCZNA

     • Fryderyk

      19 sierpnia 2019 godzina 11:15

      Bo hejt na Cz to same maszkary piszą, takie tępoty umysłowe, co nie widzą tragedii kilku rodzin, tylko wyrok wydały, choć przy tym nie były, prymitywy jakich mało. Tylko umieją wyzywać, wyśmiewać innych, a nie widzą jakie one śmieszne i karykaturalne.

     • do " do ech 18 sierpnia godzina 14:10"

      19 sierpnia 2019 godzina 16:39

      Żenujące to wielbicielki arabów na tych grupach takie jak ty które mimo że „gotowe na wszystko” żadnego upolować nie są w stanie wiec samotne zgorzkniałe sfrustrowane kubły hejtu wylewają na przypadkowych samców jak Czesława i innych którzy się do tego hejtu nie przyłączają i ten twój mit o arabie i idealizowany obraz wielkiej miłości obnażają. Takie to dopiero patologia. A to że ktoś zauważa też tą niezbyt chlubną dla tej twojej Grażynki stronę w tej historii, no cóż taki jest widocznie obraz przedstawiany w mediach niezbyt idealny ale zapewne bardziej prawdziwy. A nie przyszło do głowy takiej „paniusi” jak ty że taka historia może przydarzyć się twojemu synkowi, wnukowi jakbyś wtedy reagowała. Oczywiście nie życzę ci nigdy takiej sytuacji ale cytując twoje słowa los bywa okrutny. I tobie może się przydarzyć że twój syn, wnuk trafią na taką żonę która na boku będzie latami z arabem ośmieszać go zdradami upokarzać, będzie być może miała plan wyciulać ze wszystkiego na co pracował przez całe życie i po 15 latach zostawić go z niczym, a wnuka oddać pod przemożny wpływ swojego nowego muzułmańskiego kochasia pod jakiego totalnym wpływem będzie już mamusia jaki narzuci mu własny system wartości i zasad w którym nie będzie miejsca dla ojca poza zestawem inwektyw idiota dupek jakimi mamusia namiętnie będzie go tytułować razem ze swoim arabskim kochasiem. Czy jeśli twój syn wnuk postawiony w takiej sytuacji w której być może w jakiejś emocjonalnej kłótni straci nad sobą panowanie w desperacji kiedy poczuje się postawiony w sytuacji bez wyjścia będziesz piać to samo co dziś. Można zadać ci wiec to samo pytanie jakie ty nadajesz. Więc nie rób wykładów o inteligencji czy urodzie bo z twoich komentarzy można wysnuć że brakuje cię zarówno jednego jak i drugiego skoro zamiast uwielbiać sie tak z tymi twoimi wymarzonymi arabami ślęczysz na forach i grupach wszelakich licząc na najmniejszy objaw zainteresowania twoja osobą. Rada dla ciebie taka sama zostaw w spokoju tego Czesława, masz wolnego araba Serdelka może jak się ładnie zakręcisz da ci szanse, choć nawet on nie wiem czy zadowoli się byle czym 🙂

   • obserw

    19 sierpnia 2019 godzina 21:11

    Jad to widać na tych grupach tylko na Czesława i jego rodzinę.

    • Anonim

     20 sierpnia 2019 godzina 13:49

     Podaj konkretny przyklad bo nie wiadomo o co ci chodzi?

     • Pusia

      21 sierpnia 2019 godzina 09:35

      Przykłady czego ? Tego jak jak od pierwszych dni hejtujecie na tych grupach tego Czesława, jak atakujecie jego rodzinę bliskim i każdego kto się w tej sprawie pojawi. Szydercze, wściekłe komentarze, wymyślane oszczerstwa. Jak tego jadu na tych waszych największych grupach nie widzisz to chyba sobie lepsze okulary kup.

     • Anonim

      06 września 2019 godzina 20:04

      Jakis przyklad oszczerstwa? Oprocz czeslawa oczerniajacego sp zone ze zlodziejka, alkoholiczka, prostytutka to nie widze zadnych innych gorszych oszczerstw. Czeslaw najbardziej oczernia i miejmy nadzieje ze sad to wezmie pod uwage

     • do Anonim 06 września godzina 20:04

      07 września 2019 godzina 10:08

      Wyzywaliście na tych grupach tego Czesława od najgorszych od pierwszych dni razem z arabem tworząc niestworzone historie na których potwierdzenie po dziś dzień nie macie żadnego dowodu tylko wasze ploty. Oczernialiście to przecież ten arab preparował smsy a wy razem z nim gdzie to własnie czesława kreowaliście na alkoholika, brutala niewiadomo jakie brednie nie poparte żadnymi faktami a teraz głupich udajecie tylko te wasze grupy przejrzeć od pierwszych dni żałosne zakłamane towarzycho udające teraz świętych.

     • ulala

      07 września 2019 godzina 10:11

      Twoja Grazia też robiła z tego Czesława rogacza, jak go nazywała w opowieściach z kochankiem ? jakie brednie tam o nim toczyła a wy potem za tym kochankiem kolportowałyście to na tych waszych grupach to i czesław ujawnił ciemne strony Grazi.

     • Anonim

      08 września 2019 godzina 15:01

      Coz czesiowe wyssane z palce klamstwa jaka to alkoholiczka itp itd na odpowiedz do nagrania upublicznionego jak sie do niej odnosil.

     • buhaha

      08 września 2019 godzina 22:50

      A jak się niby twoim zdaniem powinien odnosić facet do żony która się z arabskim kochankiem po krzakach za jego plecami pod domem prowadzała ? Może kwiatkami i czułościami witać ? To chyba tylko w twoim urojonym świecie by cię tak facet witał jakbyś mu tak nawywijała jak ta żona

    • Anonim

     20 sierpnia 2019 godzina 17:41

     Jad do osoby, która dopuściła się tego bestialskiego czynu to będzie dopiero widać gdy zakończy się proces i zostaną ujawnione wszelkie szczegóły tej okrutnej zbrodni. Może wtedy ci ślepi i niewidomi przejrzą na oczy. Obecnie jest to jakaś bezmyślna przepychanka na komentarze.

     • III

      21 sierpnia 2019 godzina 09:32

      Jeśli nie są znane fakty także i tobie to zawsze jest przepychanka bo każdy może sobie wybrać taki obraz jaki widzi na podstawie ujawnionych informacji. Tylko że jedni mimo braku wiedzy o faktach skazali już człowieka bez żadnego wyroku i atakują i piętnują od pierwszych dni w tej sprawie jego rodzinę a inni ponieważ tych faktów nie znają zakładają że jest miejsce na wątpliwości że nie wszystko jest jednostronne jak tacy jak ty chcieliby przedstawić. Tyle

  • taka prawda

   19 sierpnia 2019 godzina 13:32

   To nie jad tylko niewygodne fakty dla żony, a świat nie jest idealny, Czesław nie był idealny i twoja Grażynka też nie była idealna żeby wszystkie winy tego świata zwalać na Czesława.

 7. @stare i młode

  18 sierpnia 2019 godzina 20:16

  Stare ale i młode to piszą.To zwykle prukwy,nie ma co traktować ich poważnie.Czenio i tak będzie siedział.

  • lol

   19 sierpnia 2019 godzina 13:19

   Prukwy to chyba te samotne, sfrustrowane, nie mające własnego życia, puste, prymitywne dla których jedynym sensem życia jest żeby Czenio siedział za wszystkie ich własne niepowiedzenia życiowe za jakie winią obcego im faceta. Jedno wielkie pośmiewisko

 8. Mońcia

  19 sierpnia 2019 godzina 14:53

  Ciekawe co ciapek by zrobił jak mu kobieta tak nawywijała jak temu Czesławowi ?

 9. do xxx

  19 sierpnia 2019 godzina 15:14

  @xxx Nie oszukujmy się nie zawsze życia pozbawia ten co ma powód? Jeśli sprawiedliwości ma się stać zadość to chyba na podstawie rzetelnych bezspornych dowodów, faktów i wyroków wydawanych w sądach, a nie na podstawie plot pomówień i twoich życzeń. Siedziało siedzi i będzie siedzieć wielu niewinnych jak Komenda nawet przez kilkadzisiąt lat bo takie jak ty wtedy też piały że ktoś musi odpowiedzieć i nie może być zbrodnia bezkarna … więc kogoś na uspokojenie jazgotu takich jak ty skazali i zamknęli wyłącznie na podstawie pomówień, więc nie jest to żadnym znakiem na niebie i ziemi. A sprawa akurat chyba tej relacji jest o wiele bardziej skomplikowana niż uśmiech więc nie trywializuj problemów jakie w tej historii występują, bo zdrada to jedno z najbardziej emocjonalnych zdarzeń w życiu człowieka, jak dochodzi brak szacunku, upokorzenie, majątkowe sprawy i dziecko jakie ma mieć wywrócony świat wartości do góry nogami pod wpływem nowego Pana Kurda muzułmanina jaki oczarował mamusię od lat na boku to chyba nieco bardziej skomplikowane. Może takie jak ty powinny się zastanowić czy chciałyby żeby taka „uśmiechająca” się za plecami męża trafiła się choćby twojemu synkowi i twojemu wnukowi po 15 latach małżeństwa i ciekawe co wtedy byś opowiadała o tej historii.

 10. Piter Parker vel Tomcio SpeijderxD

  19 sierpnia 2019 godzina 15:16

  Hej młodziutkie nie zabral was Piterek na Disco dla emerytów do Torunia ?bo brzydali nawet młodych się na impre nie zabiera.
  A faktico co ta GG i KF z brwiami odpierdoliwszy ?buhaha

 11. VvV

  19 sierpnia 2019 godzina 15:21

  Jeśli panna nie szanuje się sama to nie może oczekiwać że inni będą ją szanować.

 12. do wpisu "do ech 18 sierpnia godzina 14:10"

  19 sierpnia 2019 godzina 16:43

  Żenujące to wielbicielki arabów na tych grupach takie jak ty które mimo że „gotowe na wszystko” żadnego upolować nie są w stanie wiec samotne zgorzkniałe sfrustrowane kubły hejtu wylewają na przypadkowych samców jak Czesława i innych którzy się do tego hejtu na niego nie przyłączają i ten twój mit o arabie i idealizowany obraz wielkiej miłości obnażają. Takie to dopiero patologia. A to że ktoś zauważa też tą niezbyt chlubną dla tej twojej Grażynki stronę w tej historii, no cóż taki jest widocznie obraz przedstawiany w mediach niezbyt idealny ale zapewne bardziej prawdziwy. A nie przyszło do głowy takiej „paniusi” jak ty że taka historia może przydarzyć się twojemu synkowi, wnukowi jakbyś wtedy reagowała. Oczywiście nie życzę ci nigdy takiej sytuacji ale cytując twoje słowa los bywa okrutny. I tobie może się przydarzyć że twój syn, wnuk trafią na taką żonę która na boku będzie latami z arabem ośmieszać go zdradami upokarzać, będzie być może miała plan wyciulać ze wszystkiego na co pracował przez całe życie i po 15 latach zostawić go z niczym, a dzieciaka oddać pod przemożny wpływ swojego nowego muzułmańskiego kochasia pod jakiego totalnym wpływem będzie już mamusia jaki narzuci mu własny system wartości i zasad w którym nie będzie miejsca dla ojca poza zestawem inwektyw idiota dupek jakimi mamusia namiętnie będzie go tytułować razem ze swoim arabskim kochasiem. Czy jeśli twój syn wnuk postawiony w takiej sytuacji w której być może w jakiejś emocjonalnej kłótni straci nad sobą panowanie w desperacji kiedy poczuje się postawiony w sytuacji bez wyjścia będziesz piać to samo co dziś. Można zadać ci wiec to samo pytanie jakie ty zadajesz. Więc nie rób wykładów o inteligencji czy urodzie bo z twoich komentarzy można wysnuć że brakuje cię zarówno jednego jak i drugiego skoro zamiast uwielbiać sie tak z tymi twoimi wymarzonymi arabami ślęczysz na forach i grupach wszelakich licząc na najmniejszy objaw zainteresowania twoja osobą. Rada dla ciebie taka sama zostaw w spokoju tego Czesława, masz wolnego araba Serdelka może jak się ładnie zakręcisz da ci szanse, choć mimo że on wielkich wymagań nie miał to nie wiem czy zadowoli się byle czym 🙂

  • Anonim

   20 sierpnia 2019 godzina 13:54

   Od czeslawa sie teraz wszyscy beda trzymac z daleka bo to podejrzany m0rderc@ i damski bokser. Lepiej niech go trzymaja w bezpiecznej odleglosci bo kto wie do czego jeszcze zdilny. Miejmy nadzieje ze mu dadza dozywocie bo tacy jago przekroju nie powinni sie mieszac z normalna spolecznoscia

   • hihi

    21 sierpnia 2019 godzina 09:25

    Na razie to on nawet nie ma zarzutów. A nawet nagranie jakie w mediach puszczane jest koronnym dowodem że żadnym damskim bokserem nie jest bo sobie pokrzyczał ale jakoś nic jej nie zrobił. Przed jej zaginięciem nie było żadnych doniesień o przemocy, żadnych zgłoszeń, żadnych obdukcji słowem NIC poza PLOTAMI i pomówieniami jakie po zaginięciu rozsiewa tylko i WYŁĄCZNIE arabski kochanek i jego wielbicielki wiejskie plotkary z facebooka opierające się na jego opowieściach … tyle fakty. NIKT inny jakoś ani z rodziny ani ze znajomych o niczym nie wiedział , teraz sie za to ploty budzą żeby go pogrążyć oszczerstwami i pomówieniami. Dostanie albo i nie dostanie będzie decydował o tym sąd czy są dowody na jego winę czy nie, czy zostanie skazany czy nie biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności sprawy. A do czego jest zdolny ? No skoro przez ponad 30 lat życia jakoś nikomu krzywdy nie zrobił to chyba nie jest wielkim zagrożeniem dla ludzi i dla społeczeństwa.

   • logika

    21 sierpnia 2019 godzina 09:27

    Nawet z twojego komentarza wynika że jedyne dla kogo potencjalnie mógłby być groźny ten Czesław to żona jaka go zdradzała na boku z arabem, wiec chyba już dla nikogo zagrożeniem nie jest bo żony nie ma , zdradzać go nie będzie a każda inna jaka go pozna może uznać że na tym punkcie jest wyjątkowo wrażliwy.

 13. >

  19 sierpnia 2019 godzina 16:54

  Ciekawe co Sardar by zrobił gdyby to jego tak kobieta z jakimś zdradzała na boku ?

 14. ciekawa

  19 sierpnia 2019 godzina 21:07

  A jak tam ustalono już czy ten rozwód był czy nie jest jakiś ślad po tym rozwodzie.

  • Anonim

   05 września 2019 godzina 13:46

   Ghjk

  • trafione

   07 września 2019 godzina 10:15

   Jak widać śladów tego mitycznego rozwodu żadnych nie ma a tyle się nakłamali o tych rozwodach , że były złożone w sądzie w UK i dowody niby miał ten arab, i gdzie te wszystkie dowody na te rozwody ? rozpłynęły się w sądach UK ? ? W innych sprawach też pewnie same ploty, kłamstwa i pomówienia na podstawie jakich chca tego Czesława skazać.

 15. obserwator

  19 sierpnia 2019 godzina 21:20

  Same przecież tych obrońców Czesława wzywałyście do głosu, a teraz macie pretensje, że własne racje przedstawiają. Po ekstradycji pod każdym artykułem ich wywoływałyście, że nie zabierają głosu, no to teraz zabierają to wam też nie pasuje bo nie tak jak chcielibyście żeby pisali. Może trzeba było nie wywoływać wilka z lasu, niż teraz na nich lamentować, że przedstawiają taki obraz tej historii jaki się wam nie podoba. Ta historia ma wiele odcieni, i każdy ją może widzieć po swojemu. Jedni widzą z jednej strony, inni z drugiej strony, a jeszcze inni całkiem szeroko ze wszystkich stron dostrzegając wszelkie okoliczności w tej tragedii nawet te niezbyt wygodne dla jednej czy drugiej strony. Tak bywa z takimi historiami, że ich obraz nie jest czarno biały jakby niektórzy chcieli narzucić z góry.

 16. Nina

  20 sierpnia 2019 godzina 09:43

  Pogrzeb z księdzem ? A Koran ?
  Katoliczka? Nie cudzołóż zatem i szanuj bliźniego swego jak siebie samego.
  Niech Bóg Ich dwoje osądzi a tym co przed Boga się pchali i wymierzyć już karę chcieli niech Bóg stosowną karę sam wymierzy.Karma wraca.

  • Anonim

   20 sierpnia 2019 godzina 13:55

   A kim ty jestes zeby innych rozliczac. Ksiadz wyraznie powiedzial na kazaniu zeby kazdy sobie popatrzyl na siebie

 17. basta

  20 sierpnia 2019 godzina 11:23

  W koran, w portale randkowe, kradzież pieniędzy G. K. była wrobiona tuż po zaginięciu. Mąż bardzo się starał, żeby żonę pokazać w jak najgorszym świetle. Syn zrozumie gdy dorośnie do czego był „tatuś” zdolny. Dożywocie!! bo piękna kobieta.

  • ?

   21 sierpnia 2019 godzina 10:09

   co za pustota bije z tego komentarza, a jakby piękna nie była to co nie byłoby ci żal ?

  • Margaryna

   21 sierpnia 2019 godzina 10:13

   żona za życia nagraniami i zdradami jak widać chciała jego pokazać w najgorszym świetle , po jej zaginięciu to samo robił jej arabski kochanek więc i mąż zmuszony był pokazywać inną stronę tego medalu. A syna zostaw w spokoju po latach sam oceni jaką przyszłość z arabem szykowała mu mamusia a jaką tatuś. Tobie nic do tego

  • malkontentka grupowa

   21 sierpnia 2019 godzina 12:02

   Ja wiem czy ona aż taka piękna była? Kwestia gustu? Zależy na których zdjęciach, więc to chyba bardziej zbawienny wpływ makijażu i filtrów w programach fotograficznych niż prawdziwego obrazu.

 18. Justynkaaaa

  20 sierpnia 2019 godzina 20:35

  Szlag Was trafi pograzycielki Czestera jak okaze sie, ze proces poszlakowy, a adwokat wszystkie niby dowody podwazy. Czester wroci w pazdzierniku i zobaczymy. Rence wam opadna. Taaa juz mu przyklepały niunie pejsbukowe dożywocie i michy ciesza. A final was zaskoczy.

  • Do redakcji

   20 sierpnia 2019 godzina 23:34

   Czy istnieje możliwość wyłączenia komentarzy?Jak widać urządzono tu lincz na zmarłej.

 19. Do tej niepełnosprawnej umysłowo powyzej

  21 sierpnia 2019 godzina 07:28

  Czy istnieje tu możliwość wyłączenia komentarzy ?jak widać urządzono tu lincz na CZLOWIEKU ! Jeszcze nie osadzonym !!!jak to się ma do praw człowieka???

  • Klops

   21 sierpnia 2019 godzina 15:58

   Brawo dokladnie hahhahhaha.

  • MK

   23 sierpnia 2019 godzina 09:34

   Dokładnie masz rację

 20. Danuta Dzielna vel GG

  21 sierpnia 2019 godzina 17:39

  Ludzie tym GG,AW,FK,KP,DB nie przegadasz bo te panie są na necie z 5 lat i mają po kilka fejkow i to fejki a raczej jedna osoba czasem dyskutuje sama ze sobą .One się tak ciągną przez net opluwając kto ma inne zdanie niż one już po paru grupach od dawna.

 21. Sarina

  22 sierpnia 2019 godzina 16:31

  Mentalnosc ciapkow jest przezabawna, tak jak ten w historii uznają że kobieta ma prawo zmienić swoje zycie porzucając dofychczasowego meza oczywiście o ile wiąże je z ciapkiem w odwrotnej sytuacji dla nich jest to niedopuszczalne.

 22. S...

  22 sierpnia 2019 godzina 16:46

  Typowa matka Polka na imigracji, w Polsce dumna szacowna małżonka i matka ale z przekroczeniem granicy już żadne zasady nie obowiązują bo przecież rodzina nie widzi. Klasyczna banalna imigracyjna opowieść

 23. Znajoma rodziny.

  23 sierpnia 2019 godzina 08:48

  Dokładnie i to kto popiera ?rozwódki z zagranicy ,kobiety co chciałyby a nie mogą bo już za stare i w portfelu mężów muszą siedzieć.Wstyd!Jak wy wychowujecie swoje dzieci?Nie uczycie ich szacunku do siebie?męża?dzieci?do wartości rodziny?
  Po co robicie z Grażyny życia z Czeskiem dramat?Przecież to nieprawda ,dramat to się zaczął jak dziewczyna odchowaLa dziecko i z nudów upatrzyła sobie kochanka .Tu zaczął się dramat .Około dwóch lat trwał romans .Zyła w trójkącie na przemian z dwoma.To jest dramat ,który skończył się fatalnie jak prawie wszystkie trojkaty.Zal synka !

 24. Tomaszekkkkkkk

  25 sierpnia 2019 godzina 16:19

  Ot kolejny fejk jakiejś następnej oskarżycielki się produkuje jak może i gdzie może .Tym razem wersja faceta z motorem.Tomasz M….el nadaje jakby bał się ,że mu głos zabiorą.Pisze jak baba .Nachalny jakby na akord pisał.Co się z tymi ludźmi robi?

 25. Amen

  27 sierpnia 2019 godzina 13:47

  Piterek spieprzyl ino kurz poszedl bo dobrze wie ze Cz nie zabil.Troll sie popiescil z babami na grupie i spirniczyl zanim wyjdzie co i jak wiedzac tez ze zaczela sie akcja dobrania mu sie do d…y za te fejki i trollowanie.W koncu pajaca nie ma .

  • vv

   30 sierpnia 2019 godzina 08:24

   ma robotę na #muremzaJakubem

 26. Ktoś

  27 sierpnia 2019 godzina 20:24

  Doszły juz echa że kilka osób z czadu z Czesiem maja wezwania do Policji,Zanosi sie na konfrontację z kilkoma kobietami z czadu nawet w UK,

  • bueeee

   29 sierpnia 2019 godzina 08:49

   Biedna samotna sfrustrowana żałosna trollico nienawidząca Czesława i każdego kto twojej nienawiści do niego nie podziela, jak widać usychasz z tęsknoty w tej sprawie, przez najbliższe miesiące nic się nie wydarzy więc już totalnie obłęd cię dopadł biedna i tworzysz już kolejne chore wizje. Nikt żadnych wezwań na policję nie ma, poza tymi jacy SAMI się na policję zgłaszali z własnymi rewelacjami, sami chcieli tam być i sami się własnymi „odkryciami” chcieli z policją podzielić, wszak policja nie może odmówić jeśli ktoś tak jak ty dobija im się w tej sprawie do drzwi 🙂 Czyli detektyw i takie jak ty które do tej policji i prokuratury namiętne listy piszą. Nikogo innego w tej sprawie poza tymi jacy sami chcieli z policją rozmawiać nie wzywają.

  • buhaha

   29 sierpnia 2019 godzina 08:53

   „Echo” jakie słyszysz to może być raczej objaw pustki w twojej łepetynie facebookowa niunio „pogrążycielko Czesława” 🙂 Oczywiście z czystej życzliwości poradzić ci wypada szybką wizytę u specjalisty bo jak ty głosy i echa jakieś słyszysz to może być to już groźby objaw poza tymi urojonymi zjawami facebookowymi jakie na forach namolnie śledzisz wszedzie je widząc tych Bartoszy, Arturów, Robich , Chomikow 🙂

  • ulala

   29 sierpnia 2019 godzina 08:55

   Wezwanie od policji to miał i kurdyjski kochanek … i się nie stawił i tyle 🙂

  • lol

   29 sierpnia 2019 godzina 09:03

   Jasne … a twoje „echo w głowie” słyszało pewnie też że policja będzie wzywać wszystkich członków największych facebookowych grup gdzieś tak około po 4tys. luda każda grupa , w końcu zarówno Czesław jak i kurdyjski kochanek dzielili się tam szeroką wiedzą na temat sprawy, odpowiadali na pytania, przedstawiano szereg różnych preparowanych dowodów jak nic pewnie będzie policja musiała przesłuchać wszystkich w tej sprawie aby dokonać konfrontacji 🙂 Wy hejterki grupowe to już bijecie kolejne rekordy głupoty z tego amoku w tej sprawie tego Czestera

  • MT

   29 sierpnia 2019 godzina 09:18

   „Czad” to ci chyba pod kopułką się wydobywa od tego gorąca, albo raczej z przegrzania zwojów.

 27. To super

  28 sierpnia 2019 godzina 01:58

  To super dla tych kobiet.Beda miały okazję zobaczyć swojego mentora na sali sądowej,jak będą wzywane pôźniej na świadków!

  • 'ana 'uhib alearab

   28 sierpnia 2019 godzina 18:30

   Pewnie że super ,życie ciekawsze będzie .Was to by strach wezwać tyle byście teorii narobiły buhaha że sąd by do ładu nigdy nie doszedl.Komu te bzdury wciskasz patolo?idź z dzieckiem czy wnukiem na spacer a nie 24 tu siedzisz.Cz dostanie to na co zasłużył.I tobie gawno do tego!

  • buhaha

   29 sierpnia 2019 godzina 08:56

   Biedne „pogrążycielki Czesława” zasmucone że z nimi nikt nie chce rozmawiać 🙂

  • hihi

   29 sierpnia 2019 godzina 09:05

   Wioskowe plotkary facebookowe niepocieszone że ich nikt na salę sądową nie chce aby mogły te swoje rewolucyjne teorie przedstawiać , dosłownie śmiech na sali 🙂 Przez te kilka miesięcy to chyba uschną z braku tematów

 28. Chyba ty

  29 sierpnia 2019 godzina 00:32

  Chyba ty tu warujesz patolico

  • lol

   29 sierpnia 2019 godzina 08:57

   Tak to bywa z patolicami wściekle nienawidzącymi Czesława

 29. hmm

  29 sierpnia 2019 godzina 09:12

  Pozostaje tylko mieć nadzieje że prokuratura i policja dysponują w tej sprawie mocnymi dowodami, bo państwo polskie wypłaciło już miliony odszkodowania za lata spędzone niesłusznie za kratami przez Kowalczyka, teraz Komenda występuje o 18 milionów za jego kilkadziesiąt lat niewinnie spędzone za kratami. Oby podatnicy nie musieli płacić odszkodowań Czesławowi

  • Anonim

   05 września 2019 godzina 17:13

   Oj nie ma szansy, raczej czesio bedzie musial zaplacic odszkodowanie tym co wplacili na zrzutka.pl bo to tylko byla improwizacja zeby oddalic od siebie podejrzenia. Ale sie nie spodziewal ze go przymkna, myslal ze mu sie upieklo a tu niespodzianka. Juz nie wyjdzie bo skoro pol roku zajelo dochodzenie to nie ma tam juz watpliwosci kto i co. Nie siedzialby drugi miesiac bez potrzeby wiec jedynie teraz ekstradycja i proces bo przeciez go tak nagle nie wypuszcza bo na jakiej podstawie by go w uk wypuscili, oni nie dysponuja dowodami. Mialy nunie fejsbukowe racje od samego poczatku, wiedzialy ze to on i sie nie mylily. Brawo niunie!

   • hihi

    06 września 2019 godzina 10:33

    W sprawie Komendy, Kowalczyka też mówiły takie niunie jak ty że nie ma szansy, że wszystko jasne, że przecież w areszcie siedział a potem za kratami siedział całe lata to za darmo nie wsadzili , i co ?? i się głupie niunie facebookowe zdziwiły … że nie miały racji 🙂 Tu się też okaże jeszcze jakie są te dowody.

    • Anonim

     06 września 2019 godzina 19:25

     A obroncy czeslawa chyba sie jednak najbardziej zdziwili jak go zwineli bo przeciez pisali ze on nie zabil, ze nie ma dowodow, ze kochanek z uk przyjechal i ja zabil a teraz jako ostatnia deska ratunku ze sprawa jak komendy czy kowalczyka haha no coz nikt wam nie zabroni zyc nadzieja ale rzeczywistosc jest niestety inna. Czesio ma wine wypisana na twarzy i tylko polglowki jeszcze licza na jakis cud, ale sie nie zdarzy. Jesli nie on to kto??…. No wlasnie. Nie ma innego kandydata na winnego

     • i tyle

      07 września 2019 godzina 09:56

      Półgłówki to się dziwiły po sprawach Komendy, Kowalczyka, Kraski i wielu wielu innych, a jeszcze większe półgłówki dziwiły się po setkach spraw których sprawcy okazywali się niepoczytalnymi w chwili zbrodni bo tylko półgłówki emocjonują się cudzą historią jeszcze przed jakimkolwiek wyrokiem przekonują, że wiedzą wszystko bo im coś na oko wygląda a potem wielkie zdziwienie. Półgłówki już kiedy Czesław przyjechał na pogrzeb kwiczeli na grupach, że go aresztują, że wszystko jasne, a nie aresztowali wyjechał sobie swobodnie, potem wielokrotnie półgłówki krzyczeli przez pół roku to i tamto tak już półgłówki mają że wydaje im się że są w stanie zakrzyczeć własne ploty do poziomu faktów i nie rozumieją że w sądach będą liczyć się tylko twarde dowody a nie przekonania, ploty, pomówienia ani wrażenia i to zwykle najbardziej wtedy dziwi półgłówków. Innych kandydatów nie ma bo ich nikt nie szukał tak samo jak nie szukał w sprawie Komendy, Kraski, Kowalczyka tylko pierwszego z brzega pasującego na podstawie pomówień dopasowali i skazali , w tej sprawie też okaże się w sądzie czy prokuratura ma dowody na tego kandydata czy nie. Bo jak na razie nikt o dowodach ani nawet zarzutach nic nie mówi, dziwne że taka tajemnica skoro wszystko jasne to chyba i zarzuty powinny być jasne, no chyba że jednak nie są takie jasne skoro prokuratura nawet boi się je publicznie podawać. Półgłówki nie rozumieją że sąd w UK nie bada żadnych dowodów bo nikt im ich nie przedstawia, decyduje tylko w takim zakresie czy państwo wnioskujące ENA gwarantuje że osoba wydawana może liczyć na bezstronny niezależny proces i czy jej prawa zostaną w kraju wnioskującym zachowane. Czesław powołując się na przykłady takie jak Komedny może podważać wiarygodność polskiego systemu prawnego który pod presją społeczną jest w stanie skazać niewinnego człeka na kilkadziesiąt lat bez jakichkolwiek dowodów jego winy wyłącznie na podstawie pomówień a nawet kiedy już jasnym jest że został skazany niesłusznie przez kolejne lata tuszuję się takie orzeczenia, uniemożliwia odwołania i pacyfikuje wszelkie procedury jakie dałyby mu możliwość dowieść swojej niewinności bo jednocześnie uderzałoby to w tych którzy mu ten wyrok wydali. Czesław ma masę argumentów aby podważać polski system działający pod presją ciżby, i w jego sprawie też taką presję widać żeby kogokolwiek skazać za tą zbrodnię pytanie czy są na niego dowody czy też tylko pobożne życzenia.

    • Anonim

     06 września 2019 godzina 20:01

     Chyba dobre te dowody skoro siedzi i nie wypuszczaja. Niunie sie nie mylily

     • i tyle

      07 września 2019 godzina 09:59

      Niunie takie jak ty nie mają pojęcia o czym bredzą, sąd w UK nie wie jakie są dowody w tej sprawie bo nikt im ich nie przedstawia. Sąd w UK decyduje wyłącznie o tym czy kraj wnioskujący ENA jest w stanie zagwarantować zachowanie praw człowieka o jakiego wydanie wnioskują. A skoro postawiony jest mu poważny zarzut to nie wypuszczają.

     • ioi

      07 września 2019 godzina 10:00

      Tysiące już siedziało i ich nie wypuszczali a potem okazywali się niewinni niektórzy nawet po kilkudziesięciu latach tak jak Komenda

 30. Hmm

  29 sierpnia 2019 godzina 10:35

  Hahaha

 31. Anonim

  30 sierpnia 2019 godzina 13:17

  Piter Parker ubliża ludziom.

 32. KP

  30 sierpnia 2019 godzina 20:31

  On jest sam w sobie obrazą dla samego siebie

 33. On ubliza

  31 sierpnia 2019 godzina 21:22

  On ubliża a Kasia Przydupasia P.liżeu zad

  • Eeee

   02 września 2019 godzina 08:32

   To się chyba zbyt szybko Pospieszyla z tymi czulosciami 🙂

   • ?

    06 września 2019 godzina 10:51

    Jeszcze chrzciny jakie od tych czułości będą 🙂 Wyobraża sobie ktoś taką kombinację

 34. Piter Parker

  01 września 2019 godzina 13:41

  A co?Żal że mam swoich wiernych służących i że zostaną za to wynagrodzeni xxxD?

 35. Uważaj

  02 września 2019 godzina 09:17

  Uważaj ,nie denerwuj Kasi bo cię dojedzie na grupach.Z nią nie ma żartów,to stara psycholka.

 36. Pokemon ×b

  05 września 2019 godzina 06:48

  Ho ho coraz głośniej o tym że ta laska co była na lodach u Cz teraz dzwoni do aresztu w Uk do Cz głowa mała M.Cz tęsknisz? kiedy znów Patryka odwiedzisz i rodziców Cz,???

  • Ekipa KF

   05 września 2019 godzina 12:45

   Kasia napirdala jak na akord !Piter troll nie ma pomysłu już? Żegna się z grupami czule i wraca.Ola La taka porządna ,tylko wzdycha oh i ah !ale chętnie oskarża bo tak wypada .Grażka zionie ogniem jak smok na Wawelu.Cyrk a prokura nie może dojść ładu ani składu .

   • hihi

    06 września 2019 godzina 10:48

    Najgłośniej to jest o tym że OBŁĘD grupowych niuń facebookowych „pogrążycielek Czesława” sięgnął już zenitu bo od miesiąca nie mają żadnych tematów o jakich mogłyby jazgotać i przez najbliższe miesiące mieć nie będą 🙂

   • Kaśka T

    06 września 2019 godzina 10:50

    Ta cała grupowa Grażka to obraz nędzy i rozpaczy, totalny przerost formy nad treścią. No ale gdzież miałaby taka zaistnieć jak nie na grupie dla wioskowych plotkar.

  • Joke

   05 września 2019 godzina 17:25

   Łoooo panie.A skat masz takie info ?! Rence opadajo.

   • Mmm

    06 września 2019 godzina 11:05

    To żadne informacje to ploty wiejskiej plotkary facebookowej która nie ma własnego życia dlatego żyje życiem innych

  • Spider

   05 września 2019 godzina 17:31

   Tee Pietrek nie rób se jaj. Od kiedy to można do aresztu dzwonić ?! Dezinformacji ciag dalszy. Alem sie uśmiał buuuhahahah.

  • Hhhhhhhh

   05 września 2019 godzina 17:37

   Kogo to obchodzi

  • Lolitka

   05 września 2019 godzina 18:10

   Mały Patryk jest przecież w uk z rodzina czy coś się zmieniło ???

   • buhaha

    06 września 2019 godzina 10:37

    Nic się nie zmieniło trolle sieją ferment bo muszą jakoś swoje nawiedzone grupy oszołomów podgrzewać na grupach. A sprawa jak stała tak stoi do grudnia raczej proces ekstradycyjny się nie skończy, chyba że sam się zgodzi na ekstradycję i nie będzie się odwoływał. Więc do grudnia w sprawie cisza więc grupowe facebookowe trollice nienawidzące Czesława muszą jakoś temat podgrzewać żeby im sie grupy nie rozleciały z nudów.

  • II

   06 września 2019 godzina 10:29

   Coraz głośniej, że członkowie grupy Piterka mają przechodzić masowe badania psychiatryczne … w trosce o ich zdrowie

  • KT

   06 września 2019 godzina 10:46

   Ty biedna pusta sfrustrowana samotna niunio facebookowa nie bądź taka zawistna o tego Czesława, może jeszcze znajdziesz jakiegoś co się z toba na lody umówi i nie będziesz musiała temu Czesiowi zazdrościć tak bardzo i będziesz się mogła zając własnym żałosnym życiem a nie żyć nieszczęściami innych jakie są jedynym sensem w życiu takich żałosnych jednostek jak ty.

  • mmm

   06 września 2019 godzina 11:04

   Głowa mała to nawiedzone „pogrążycielki Czesława” z tym obłędem w oczach oczekujące jego skazania bez względu na dowody, winę jakby to miało ukoić wasze wrodzone frustracje i niepowodzenia życiowe z facetami i wszelkie życiowe porażki słowem takie jak ty które te historię banalną jedną z wielu uczyniły sensem własnego życia bo innego nie mają.

 37. Ciekawa003

  05 września 2019 godzina 18:08

  Sprawa o ekstradycję 1 październik to co żatem będzie 10 września ???

  • ioi

   06 września 2019 godzina 10:34

   Nic kolejna rozprawa na temat przedłużenia aresztu, jaka odbywa się co miesiąc i sąd w UK podejmuje decyzje czy przedłużyć czy nie

 38. hihi

  06 września 2019 godzina 10:59

  Facebookowe niunie grupowe idźcie lepiej sobie Zniewoloną obejrzeć , będziecie mieć melodramaty w sam raz na miarę waszych możliwości i oczekiwań.

  • Anonim

   06 września 2019 godzina 19:57

   Ale ten lepszy. Winny odsiaduje swoje, samo zycie

   • buhaha

    07 września 2019 godzina 10:16

    I cóż ci z tego biedna za radość że ktoś siedzi ? Twoje żałosne życie lepsze się od tego stało ?

   • ff

    08 września 2019 godzina 08:20

    Na razie nikt nie orzekł że jest winny poza babskim trybunałem wioskowych facebookowych plotkar. Wyroków sądów żadnych nie ma, nawet zarzuty nie wiadomo jakie są.

 39. łolaboga

  06 września 2019 godzina 11:07

  Jak widać niepocieszone te harpie z facebooka że z Czesławem ktoś chce na lody chodzić a one biedna same od rana do wieczora na facebooku i ich nikt na lody zabrać nie chce. Smutne

 40. Kanibalxxdd

  06 września 2019 godzina 21:39

  Zazdrośnice fejsbukowe już tak nie zazdrośćcie Czesławowi tych lodówxxxxdddddd

 41. Anonim

  07 września 2019 godzina 09:23

 42. vcvc

  07 września 2019 godzina 10:51

  W UK wyroki za poważne przestępstwa są zwykle surowsze niż w Polsce, choć oczywiście realnie można odsiadywać mniej dzięki warunkowym zwolnieniom, dlatego niektórzy skazani dawniej czasami wnosili o odbywanie kary w Polsce, bo przy takim transferze sąd w Polsce wraz ze zmienionymi przepisami musiał dostosować wymiar kary orzeczonej w UK do tego jaki obowiązywał w polskim systemie. Dzięki temu miał łagodzony wyrok. Tak było choćby w sprawie Jakuba T. który w UK za brutalny gwałt na kobiecie i trwałe obrażenia jakie zadał został skazany na podwójne dożywocie, tymczasem dzięki wnioskowi o odbywaniu kary w Polsce polski sąd dostosował wyrok do tego jaki w Polsce obowiązywałby za taki czyn o do odsiadki miał tylko 12 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra