- REKLAMA -
- REKLAMA -
Pielgrzymka

Bochnia. Wrócili z pielgrzymki, złapali oddech, a teraz dziękują za pomoc!

fot. Maksymilian Truś
- REKLAMA -

Wszyscy pielgrzymi grupy nr 3 Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej na Jasną Górę, na czele z księdzem przewodnikiem Pawłem Skrabą, pragną serdecznie podziękować wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy pielgrzymować już po raz XXXVIII.

Dziękujemy przede wszystkim księżom: Romanowi, Pawłowi, Sebastianowi i ojcu Pawłowi, za posługę kapłańską w drodze do Maryi.

Swoją wdzięczność kierujemy również w stronę koordynatorów grupy: Aleksandry Lisak i Joanny Ból, które spinały całą organizację i przebieg pielgrzymki. Dziękujemy Jarkowi Leśniakowi, który od 35. lat jest z nami i zawsze możemy na niego liczyć.

Chcemy wspomnieć także resztę ekipy zaangażowanej w przygotowania do pielgrzymki (które zaczynają się już praktycznie zaraz po zakończeniu jej poprzedniej edycji): Wojciecha Kłóska, Dominika Turka i Maksymiliana Trusia.

Za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem dziękujemy porządkowym: Mateuszowi, Maćkowi, Mateuszowi i Stanisławowi, oraz ekipie technicznej: Damianowi, Maćkowi i Pawłowi. Nad naszym zdrowiem czuwali lekarze i wolontariusze ze Stowarzyszenia „Lazarus”, którym składamy słowa uznania za poświęcenie w trosce o innych.””

Pielgrzymowanie nie byłoby możliwe, gdyby nie osoby, które wsparły nas finansowo, dlatego dziękujemy Piotrowi Janeczkowi (Stalprodukt S.A.), Sławomirowi Kołodziejowi (BZUK Bochnia), Galerii „Rondo”, Andrzejowi Świgostowi (AUTOPRODUKT), Darkowi i Pawłowi August, Stanisławie Schuster, Markowi Budzynowi, Wydziałowi Promocji Miasta Bochnia oraz Wydziałowi Promocji Starostwa Powiatowego w Bochni.

Dziękujemy też naszym patronom medialnym Bochnia i Brzesko z bliska oraz Kulturalna Bochnia, dzięki którym na bieżąco można było śledzić relację z naszej wędrówki.

Dziękujemy Oldze Płaczek za zaprojektowanie naszych tegorocznych koszulek (nawiązujących do 100-lecia odzyskania niepodległości) oraz stworzenie grafik codziennie pojawiajacych się na Facebook’owym profilu grupy numer 3 wraz z logo grupy.

Na koniec pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy towarzyszyli nam duchowo, poprzez modlitwę za nas. Jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni, bo moc tej modlitwy czuło się każdego dnia.
Wszystkim raz jeszcze składamy serdeczne „Bóg zapłać! i zapewniamy o modlitewnej pamięci.

Wszystkie relacje na stronie bochniazbliska.pl, kulturalnabochnia.pl oraz FB obu portali, a także na oficjalnym profilu grupy fb.com/ppk3bochnia

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra