- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Plac zabaw z kopalnianymi motywami stanie obok szybu Campi

- REKLAMA -

Będzie zjeżdżalnia nawiązująca do kopalnianego szybu, ale też elementy w formie wagoników. Obok ogródka zlokalizowanego przy szybie Campi powstanie niezwykły plac zabaw dla dzieci. Niezwykły, bo nawiązujący do charakteru tego miejsca.

– Jego montaż ruszy w najbliższy poniedziałek, prace potrwają maksymalnie do piątku – zapewnia Zygmunt Dobrowolski, prezes Kopalni Soli w Bochni.

Plac zabaw to kolejna z atrakcji przygotowana z myślą o osobach odwiedzających bocheńską żupę. Przedstawiciele spółki chcą uruchomić także kolejkę, która będzie przewodziła turystów pomiędzy Szybem Campi a Sutoris, zatrzymując się przy atrakcjach turystycznych miasta.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  edekl

  07 czerwca 2023 godzina 16:42

  Piasek?! Serio?! xD Przecież nikt normalny nie stosuje piasku na placach zabaw. … ciekawe jak często będzie wymieniany i sprawdzana jego czystośc.

  • Avatar

   Noob

   09 czerwca 2023 godzina 18:28

   Na uzborni jest piasek xd i dzieci się bawia

  • Avatar

   Pan Robercik

   09 czerwca 2023 godzina 21:01

   Wydaje się że mało placów zabaw odwiedziłeś! Może beton byłby lepszy i bezpieczniejszy?!

 2. Avatar

  Raf

  07 czerwca 2023 godzina 19:02

  Ja się bawiłem w piasku i żyje. Zamknijmy dzieci w sterylnych kokonach niech nabierają odporności ze strzykawek. Rodzice niech się już wyprą żadnej odpowiedzialności i wpajania dzieciom jakichkolwiek zasad i prawd. Mimo wszystko plus za inicjatywę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra