- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Makulatura na misje! Ostatnia w tym roku zbiórka już w najbliższą sobotę

- REKLAMA -

Czwarta zbiórka, a zarazem ostatnia w tym roku, będzie miała miejsce w sobotę 12 października 2019 r przy kościele św. Pawła Apostoła w Bochni, w godz. od 7.00 do 16.00.

-Zbiórka ta zakończy szósty rok naszej wspólnej pomocy misjom na afrykańskim lądzie. Do tej pory dzięki naszej wspólnej akcji udało się wybudować studnię, która działa od 2 lat w stolicy Kamerunu Yaounde. Teraz zbierane przez nas środki przekazywane są na budowę Centrum Dziecka, „Cite de la vie – Mere Josepha”. Siostry ze  Zgromadzenia Sióstr Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa zwane Pasjonistkami, które są koordynatorkami tego dzieła mają nadzieję na otwarcie  pierwszego budynku, którym jest przychodnia zdrowia, na przełomie tego i przyszłego roku – wyjaśnia Maria Ślusarz ze Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

W przypadku problemów z magazynowaniem makulatury, można  wcześniej dostarczyć ją do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Partyzantów 7 – wjazd od ul. Gazowej – pierwsza brama po lewej stronie .

Poświadczenie przekazania makulatury można oddać organizatorom w dniu zbiórki.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra