- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Ireneusz Sobas kandydat na burmistrza Bochni z poparciem władz Sejmiku Małopolskiego [ZDJĘCIA, WIDEO]

- REKLAMA -

Wicemarszałek Łukasz Smółka, ale też Piotr Dziurdzia radny Sejmiku Małopolskiego udzielili dziś poparcia Ireneuszowi Sobasowi kandydatowi na burmistrza Bochni. Konferencję w sobotni poranek zorganizowano przy planowanej budowie łącznika autostradowego przy ulicy Krzeczowskiej.

Przed nami dla całej Bochni otwiera się bardzo dobra perspektywa czasowa, bo wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach wspólnie z samorządem województwa małopolskiego będziemy realizować długo oczekiwany drugi etap łącznika autostradowego, który będzie łączył rondo przy Krzeczowskiej z drogą wojewódzką oraz trzecie etap łącznika który pobiegnie wzdłuż autostrady poprzez most na Rabie – mówił Piotr Dziurdzia.

Ireneusz Sobas jest gwarancją rozwoju Bochni, tego by Bochnia się rozwijała, by miasto się rozwijało – podkreślał podczas spotkania wicemarszałek Łukasz Smółka.

Musimy patrzeć w przyszłość, a przeszłość to są ogromne wielomiliardowe środki w skali województwa małopolskiego na różnego rodzaju przedsięwzięcia potrzebne w Bochni. To inwestycje w zakresie oświaty, sportu, innowacyjności w przemyśle, komunikacji, polepszenia sytuacji ekologicznej w Bochni. Liczę, że ta współpraca z województwem, która tak pięknie i harmonijnie się rozwija przez najbliższą kadencję będzie podtrzymywana – mówił Ireneusz Sobas.

13 komentarzy

13 Comments

 1. Avatar

  Jola

  13 kwietnia 2024 godzina 10:32

  Pan SOBAS NASZYM BURMISTRZEM

  • Avatar

   vidol

   15 kwietnia 2024 godzina 13:09

   Może waszym ale w waszej wyobraźni.

 2. Avatar

  Janina

  13 kwietnia 2024 godzina 10:41

  Brawo. Ireneusz masz mój głos Bochnia potrzebuje rozwoju i konkretnego działania z fotela Burmistrza.
  Pozdrawiam, Janina

 3. Avatar

  Anonim

  13 kwietnia 2024 godzina 11:36

  Przy takim wsparciu łacznik będzie . Gratulujemy .

 4. Avatar

  Gość P

  13 kwietnia 2024 godzina 14:00

  Można się cieszyć!
  Decyzja srodowiskowa dla III etapu przebudowy-przełożenia DW-965 w Bochni „przeszla”. ZRID jeszcze się po-noc walkuje.
  Jedynym „plasterkiem”- wyłączonym z procedury postępowania o wydanie takiej Decyzji (j.w.) – na odcinku od Zielonej do Limanowej, jest zgodny z celami wyznaczonymi w Porozumieniu – opracowanym i zawartym w latach 2014-2015r., przez Inwestora i JST Powiatów i Gmin z limanowszczyzny i Bochenszczyzny jest zmiana lokalizacji skrzyżowania DW 965 i DP 2006K, w Proszowkach – obojętność na krzywdę ludzką – Porazajaca!

 5. Avatar

  Anonim

  13 kwietnia 2024 godzina 20:02

  Popieram może być

 6. Avatar

  sprawdzacz

  14 kwietnia 2024 godzina 00:41

  Jeżeli goście z Urzędu Marszałkowskiego uzależniają od wyników wyboru burmistrza Bochni budowę najważniejszej części łącznika z węzła A4 do drogi krajowej i drogi wojewódzkiej to jest zwykła korupcja !!!!!!!!!! Jest nawet podstawa aby zastosować art. 231 KK w stosunku do tych urzędników/radnych Sejmiku, którzy nadużywają swoich uprawnień bo ONI MAJA BUDOWAĆ INWESTYCJE BEZ WZGLĘDU NA TO, KTO ZOSTANIE BURMISTRZEM. Prokurator powinien sprawdzić, czy dla swoich politycznych korzyści i profitów partii PIS obiecywali załatwienie w Bochni sprawy, która jest ICH PSIM OBOWIAZKIEM bo za to biorą pensje lub diety !!!!!! Poza tym – obietnica kierowania do Bochni publicznych pieniędzy w zamian za głosowanie na ich partyjnego kamrata jest grzechem , co PIS powinien wiedzieć lepiej niż PO. Chyba że grzechem nie jest także poniewieranie żon i rozwody, co często zdarza się w PISie… Warto więc przed wyborami sprawdzić, jak to było z bocheńskim kandydatem.

  • Avatar

   Komentator

   14 kwietnia 2024 godzina 15:47

   Słuchaj i pisz ze zrozumieniem. Nie kompromituj się takimi wypocinami! Zostaw paragrafy KK może dla siebie rzucając w eter takie groźby. Gdzie usłyszałeś warunkowanie budowy łącznika wynikiem wyborów burmistrza. Bierzemy się za sprawdzanie Twojego IP i VPNa i czas Cię odsłonić „sprawdzaczu”.

 7. Avatar

  Gość P

  14 kwietnia 2024 godzina 07:39

  Zasppany „moderator”?

 8. Avatar

  filozof polityczny

  15 kwietnia 2024 godzina 10:49

  Obietnica korzyści nie wprost też jest obietnicą którą powinna sprawdzić wiadoma instytucja. Teraz nawet Gospodynie Domowe i OSP są wzywani do prokuratury bo PiS tuz przed wyborami parlamentarnymi dawał im kasę na talerze i sikawki z Funduszu Sprawiedliwości przeznaczonego dla ofiar przestępstw.
  Sprawdzacz na rację z tym sprawdzaniem. Uważam, że PIS powinien wystawiać kandydatów o niekontrowersyjnej biografiii.

 9. Avatar

  vidol

  15 kwietnia 2024 godzina 13:12

  Może burmistrzem ale tylko w waszej wyobraźni.

 10. Avatar

  gall

  15 kwietnia 2024 godzina 13:21

  a gdzie jest twój komentarz do rozwodników , którzy poniewierali swoje żony?
  wiadomo, że w PISie takie rozwodniki jak Kurski albo obie wdowy Gosiewskie zrobiły ogromne kariery polityczne.
  tylko potraficie gadać o pigułce „1 dzień po” bo nie da się sprawdzić jak w tych sprawach jest u PISowców?
  szczyt obłudy !!!!!

  • Avatar

   Gość P

   15 kwietnia 2024 godzina 16:59

   15-łatki – tutaj tkwi problem – cieniasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra