- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Bochnia. Grupa Creative Bochnia biega team podsumowała sezon. Zobacz, kto otrzymał puchar! DUŻO ZDJĘĆ

Fot. patryk salamon
- REKLAMA -

Sportowe adidasy w sobotę wieczorem zamienili na szpilki i eleganckie mokasyny. Około stu członków Grupy Creative Bochnia biega team spotkało się w auli św. Mikołaja w Bochni, by podsumować mijający sezon biegowy. Były puchary, nagrody i dużo dobrej energii.

Grupa działa prawie 4 lata. Inicjatorem jej powstania i założycielem jest Marcin Kusiak. Jego charyzma i zaangażowanie sprawia, że grupa systematycznie się powiększa.

Biegacze spotykają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki na treningach. Biorą też udział maratonach i półmaratonach, a także innych imprezach biegowych organizowanych w całej Polsce.

Od roku sponsorem grupy jest jest firma Creative wiodący producent głośników i słuchawek dla sportowców.

Grupy Creative Bochnia biega team to także zakrojona na szeroką skalę działalność charytatywna. Grupa organizuje różne akcje charytatywne. Najbliższa z nich już w przyszłym tygodniu. To Bieg Mikołajów, podczas którego członkowie grupy przebrani w strój św. Mikołaja wręczą ponad 180 paczek podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Bochni i bocheńskiego domu dziecka.

Od października w ramach Grupy Creative Bochnia biega team działa grupa dla „świeżaków”. Treningi dla początkujących biegaczy odbywają się środy na stadionie. W tej chwili uczestniczy w nich około 30 osób. Dwa razy więcej jest podczas spotkań we wtorki i czwartki.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra