- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

7. Bieg Mikołajów w Bochni. W tym roku ponad stu świętych przygotowało 180 paczek ZDJĘCIA, WIDEO

Fot. Archiwum prywatne marcin kusiak
- REKLAMA -

Takiego zapału do pomagania tylko pozazdrościć! W sobotę już po raz siódmy w Bochni odbył się Bieg Mikołajów. W tym roku do akcji włączyło się ponad sto osób. W efekcie mikołajkowe paczki trafiły do 180 wychowanków bocheńskiego domu dziecka i podopiecznych DPS i Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Inicjatorem i organizatorem akcji był niezastąpiony Marcin Kusiak.

Wczoraj wieczorem na FB Global Natureon Bochnia biega team podziękował on wszystkich, którzy przyłączyli się do tego pozytywnego zamieszania.

Cóż mogę napisać – DZIĘKUJE, że byliście i że razem zanieśliśmy dużo dobra do Domu Pomocy Społecznej, Domu Dziecka i Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Dziękuje mojej grupie Global Natureon Bochnia biega team za pomoc w przygotowaniu wszystkich paczek (180 sztuk ) w szczególności Elfom którzy wczoraj u Agaty i Mariusza pracowali w pocie czoła do późnych godzin nocnych – napisał Marcin Kusiak.

Inicjator akcji podziękował także Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium za coroczne wsparcie wydarzenia, Grupie Perfeccto i Justynie Gawron i Piotrowi Gawronowi za piękne medale, 26 Mikołajom, którzy przygotowali paczki do Domu Dziecka (każde dziecko pisało list i dzieci dostały swoje wymarzone prezenty) oraz wszystkim darczyńcom, którzy wpłacali datki na konto i wszystkim uczestnikom akcji. Były też osobiste podziękowania dla żony.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra