- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

55-latek groził samobójstwem, uratowali go policjanci

- REKLAMA -

Policjanci odnaleźli 55-latka, który mając myśli  samobójcze uciekł z domu i ukrył się w polach. Cały i zdrowy został przekazany załodze karetki pogotowia.

W piątek około godziny 16, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bochni otrzymał niepokojące zawiadomienie z jednej z miejscowości znajdującej się na terenie gminy Rzezawa.

Z okoliczności sprawy wynikało, że 55-letni mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Po błyskawicznym dotarciu na miejsce policjantów oraz karetki pogotowia okazało się, że mężczyzny nie ma w domu, gdyż  zaraz po zgłoszeniu przez rodzinę tego faktu służbom, uciekł.

Policjanci zdawali sobie sprawę, że w tej sytuacji liczy się każda sekunda,  a celem działania stało się uratowanie życia mężczyzny. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli  poszukiwania 55-latka. Po przeczesaniu dużego obszaru został on szybko namierzony na terenie pól uprawnych i cały i zdrowy został  przekazany załodze karetki pogotowia, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc. 


Jak pokazała ta sytuacja, szybka reakcja ma w takich wypadkach pierwszorzędne znaczenie. Dzięki niej bocheńskim funkcjonariuszom udało się uratować życie mężczyzny w sytuacji kryzysowej.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra