- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

39-latka jechała w terenie zabudowanym 120 km na godzinę. Zobacz, co na to policja!?

- REKLAMA -

2 tys. zł mandatu karnego, 14 punktów karnych oraz zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące – to konsekwencje, które poniosła kierująca osobowym Audi, w związku ze zbyt szybką jazdą.

Osiągnięte przez nią 120 km/h w obszarze zabudowanym to zdecydowanie za dużo.

W czwartek (25 maja br.) w Borku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni prowadzili działania ukierunkowane na kontrolowanie dozwolonej prędkości przez kierujących pojazdami.

Jako miejsce pomiaru wybrali odcinek obszaru zabudowanego, na którym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Tuż po godzinie 15, mundurowi zatrzymali do kontroli kobietę kierującą osobowym Audi. Miernik prędkości wskazał, że jej pojazd poruszał się zdecydowanie szybciej niż pozwalały na to obowiązujące przepisy drogowe. 39-latka z gminy Bochnia jechała z prędkością  120 km/h w obszarze zabudowanym.

Przekroczenie dozwolonej prędkości o 70 km/h było równoznaczne z nałożonymi na nią konsekwencjami. Funkcjonariusze obligatoryjnie zatrzymali jej prawo jazdy na 3 miesiące. Kobieta została również ukarana mandatem karnym w wysokości 2000 zł, a na jej konto trafiło 14 punktów karnych. Kierująca w momencie zatrzymania była trzeźwa. 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra