- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

38-latek kradł perfumy z jednego ze sklepów w Bochni

- REKLAMA -

38-latek z Bochni dokonał szeregu kradzieży kosmetyków w bocheńskiej perfumerii. W wyniku tych działań łączna wartość utraconego przez sklep towaru wyniosła kilka tysięcy złotych. Złodzieja namierzyli bocheńscy kryminalni. Mężczyzna usłyszy teraz zarzut kradzieży.

Od lutego br., w jednej z bocheńskich perfumerii doszło do serii kradzieży. Ze sklepowych półek „znikały”  męskie perfumy o łącznej wartości kilku tysięcy złotych.

Bocheńscy policjanci ustalili, że za kradzieżami stoi jedna i ta sama osoba , którą według ich ustaleń miał być mieszkaniec Bochni. 26 czerwca br. zatrzymali  podejrzewanego  38-latka. Mężczyzna przyznał się do dokonania kradzieży perfum, w związku z czym policjanci przystąpili do przeszukania miejsca, w którym przebywał.

Podczas czynności funkcjonariusze odnaleźli szereg męskich perfum różnych marek, które zabezpieczyli do sprawy razem ze znalezionym telefonem komórkowym i gotówką. 38-letni mieszkaniec Bochni został zatrzymany. Usłyszy zarzut kradzieży, za który grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra