- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

26-latek z Rumunii ukradł w sklepie smartfon. Policja namierzyła go dzięki monitoringowi

- REKLAMA -

Bocheńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież smartfonu, wartego prawie 4 tysiące złotych. 26-letni obcokrajowiec przyznał się do winy, został zatrzymany i usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem.

30 listopada br. w jednym z bocheńskich sklepów ze sprzętem elektronicznym dokonano kradzieży smartfonu – młody mężczyzna, zdjął zabezpieczenie antykradzieżowe sprzętu, po czym zabrał telefon ze sobą i opuścił teren sklepu.

Skradziony telefon był fabrycznie nowy, a jego wartość wynosiła prawie 4 tysiące złotych. Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu znajdującego się w obiekcie. Bezpośrednio po zdarzeniu wszelkie niezbędne czynności na miejscu wykonali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni, a nad późniejszym rozwiązaniem sprawy i ustaleniem oraz zatrzymaniem sprawcy pracowali następnie funkcjonariusze pionu kryminalnego.

Podczas wykonanych działań policjanci bazując na posiadanych materiałach, w poniedziałek (tj. 5 grudnia br.) na ulicy Brzeskiej w Bochni, rozpoznali młodego mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy kradzieży.

Funkcjonariusze wylegitymowali go, podając jednocześnie powód kontroli po czym przeszukali mężczyznę i znaleźli przy nim utracony telefon.

Początkowo 26-latek zaprzeczał, że sprzęt pochodzi z kradzieży, twierdząc, że nabył go podczas internetowej aukcji, jednak w końcu przyznał się do kradzieży.

26-letni obywatel Rumunii, nieposiadający w Polsce stałego adresu, został zatrzymany. Usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.  

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Haha

  06 grudnia 2022 godzina 15:54

  Moje chłopoki moje to ujawniły

 2. Avatar

  Ups

  06 grudnia 2022 godzina 17:26

  Moje chłopoki to wykryły, moje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra