- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Szczepan Brzeski wystąpił w programie „Ninja Warrior Polska”

Fot. FB szczepan Brzeski
- REKLAMA -

Pochodzący z Bochni podróżnik, zdobywca Górskiej Korony Ziemi i Mount Everestu wystąpił w programie „Ninja Warrior Polska”. Odcinek z jego udziałem Polsat wyemitował 6 września.

-Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj” – Mark Twain. Wierny tej idei zgłosiłem się na casting. I proszę, dostałem się. Sam udział w programie jeszcze z rok temu wydawał się poza moim jakimkolwiek horyzontem zdarzeń. Ninja Warrior Polska co oni tam wyprawiali? Jak to możliwe? Ile trzeba trenować aby w ogóle przejść te przeszkody? Wreszcie, jak poradzić sobie ze stresem, bo to telewizja? Ale co mi tak, raz się żyje. rozstrzygnięciu castingu miałem miesiąc na dopełnienie formy. Treningi z Mateusz „Mati” Strupiński, Paweł Strojny-sprawdzonytrener.pl, Łukasz Wańczyk coach & athlete oraz Paweł Murawski budowały moją motywacje – zdradził Szczepan Brzeski.

Po emisji odcinka napisał:

-To była generalnie fantastyczna zabawa z lekką dozą stresu. Cieszę się z wyniku choć brakło tak niewiele. Ostatnie 2 przeszkody były w moim zasięgu i podziękował wszystkim za doping.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Porażka

    10 września 2022 godzina 18:59

    Niech robi co chce ale po co to chwalenie się wszystkim i samouwielbienie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra