- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Piłka nożna powraca do Bochni! Już w sobotę 18 marca wznowione zostaną rozgrywki V ligi w grupie małopolskiej – wschód

Fot. BKS Bochnia, Krzysztof Flesz
- REKLAMA -

W sobotę Bocheński na boisku przy Parkowej podejmie drużynę Orkana Szczyrzyc. BKS po dobrej jesieni obejmuje pozycję wicelidera V ligi. Zawodnicy solidnie przepracowali okres przygotowawczy, w którym rozegrali 9 gier kontrolnych. Większość z nich piłkarzom Bocheńskiego udało się wygrać. Teraz zadanie będzie niemniej łatwe, bo do Bochni przyjeżdża Orkan Szczyrzyc.

Drużyna z powiatu limanowskiego obejmuje pozycje w środku tabeli. Orkan z dorobkiem 19 punktów plasuje się na 10. miejscu w grupie wschodniej. Na jesień spotkanie obu drużyn zakończyło się wyjazdowym zwycięstwem Bocheńskiego, który wygrał na trudnym terenie 2:3. Warto odnotować, że obecny trener BKS, Wojciech Tajduś, w przeszłości pracował w klubie ze Szczyrzyca.

Mecz, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Władysława Krupy przy Parkowej 3 zaplanowano na sobotę, 18 marca. Początek spotkania o godzinie 14:30. Bilety w cenie 10 zł zakupić będzie można w kasach przed wejściem na stadion. Ponadto każdy z obecnych kibiców otrzyma ulotkę z terminarzem i kadrą na rundę wiosenną. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1351062725460339

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra