Sport

Halowa piłka nożna. Awans zespołów MOSiR Bochnia do finałów Halowej Piłki Nożnej w Tarnowie!

W rozegranych w niedzielę finałach Halowej Piłki Nożnej Młodzików i Trampkarzy Podokręgu Bochnia zespoły Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyły I miejsca i tym samym awansowały do rozgrywek finałowych w Tarnowie, które odbędą się w najbliższą niedzielę.

Zawody rozgrywane były w hali sportowej I LO w Bochni.

MŁODZICY – awans MOSiR II Bochnia


W godzinach przedpołudniowych walczyli młodzicy.
Wyniki meczów, w których występowały 2 zespoły MOSiR Bochnia:
Fair Play – MOSiR II Bochnia 1:0
MSP Bochnia – MOSiR II Bochnia 0:3
MOSiR I Bochnia – Nieszkowianka 2:0
MOSiR I Bochnia – Nadwiślanka 1:3
Fair Play – MOSiR I Bochnia 3:1
MOSiR II Bochnia – Nadwiślanka 6:1
MOSiR II Bochnia – MOSiR I Bochnia 2:0
MSP Bochnia – MOSiR I Bochnia 2:0
MOSiR II Bochnia – Nieszkowianka 3:0

Ostateczna kolejność w tabeli młodzików:


I miejsce MOSiR II Bochnia, 12 punktów – awans
II miejsce Nadwiślanka, 10 pkt.
III miejsce MSP Bochnia, 8 pkt.
IV miejsce Fair Play, 8 pkt.
V miejsce MOSiR I Bochnia, 3 pkt.
VI miejsce Nieszkowianka, 1 pkt.

Skład i bramki MOSiR II Bochnia: Jakub Halberda (bramkarz), Szymon Jarosz 3, Kacper Rajca 3, Krzysztof Stokłosa 2, Mateusz Kruk 1, Igor Pala 1, Maciej Rachfał 1, Jakub Brzęk, Antoni Kalinowski, Szymon Stano, Maksymilian Zwierniak.
Trenerem zespołu młodzików MOSiR II jest Mirosław Szewczyk.

Skład i bramki MOSiR I Bochnia: Bartosz Kurzydło 1, Maksymilian Liszka, Kamil Łyszczarz, Arkadiusz Majchrzak, Sebastian Pałka, Szymon Sądel, Antoni Szczygieł, Bartosz Szydłowski, Kacper Więcek.
Trenerem zespołu młodzików MOSiR I jest Piotr Górecki.

TRAMPKARZE – awans MOSiR I Bochnia


W godzinach popołudniowych walczyli trampkarze.


Wyniki meczów, w których występowały trzy zespoły MOSiR Bochnia:


MOSiR II Bochnia – MOSiR I Bochnia 0:5
MOSiR I Bochnia – Nadwiślanka I Nowe Brzesko 1:1
Nadwiślanka I Nowe Brzesko – MOSiR II Bochnia 0:3
MOSiR III Bochnia – Nadwiślanka II Nowe Brzesko 0:1
Nieszkowianka – MOSiR III Bochnia 0:3
MOSiR I Bochnia – Nieszkowianka 10:0
MOSiR II Bochnia – Nadwiślanka II Nowe Brzesko 0:0
MOSiR III Bochnia – Nadwiślanka I Nowe Brzesko 1:3
MOSiR I Bochnia – Nadwiślanka II Nowe Brzesko 3:1
MOSiR III Bochnia – MOSiR II Bochnia 0:2
Nieszkowianka – MOSiR II Bochnia 0:1
MOSiR I Bochnia – MOSiR III Bochnia 3:1


MOSiR I Bochnia – Nadwiślanka I Nowe Brzesko 1:1
Nadwiślanka I Nowe Brzesko – MOSiR II Bochnia 0:3
MOSiR III Bochnia – Nadwiślanka II Nowe Brzesko 0:1
Nieszkowianka – MOSiR III Bochnia 0:3
MOSiR I Bochnia – Nieszkowianka 10:0
MOSiR II Bochnia – Nadwiślanka II Nowe Brzesko 0:0
MOSiR III Bochnia – Nadwiślanka I Nowe Brzesko 1:3
MOSiR I Bochnia – Nadwiślanka II Nowe Brzesko 3:1
MOSiR III Bochnia – MOSiR II Bochnia 0:2
Nieszkowianka – MOSiR II Bochnia 0:1
MOSiR I Bochnia – MOSiR III Bochnia 3:1

Ostateczna kolejność w tabeli trampkarzy:


I miejsce MOSiR I Bochnia, 13 punktów – awans
II miejsce MOSiR II Bochnia, 10 pkt.
III miejsce Nadwiślanka I, 10 pkt.
IV miejsce Nadwiślanka II, 7 pkt.
V miejsce MOSiR III Bochnia, 3 pkt.
VI miejsce Nieszkowianka, 0 pkt.

Skład i bramki MOSiR I Bochnia: Franciszek Wnęk 7, Sebastian Liszka 4, Jakub Piech 2, Szymon Strzałka 2, Michał Tomala 1, Marcin Marzec, Jakub Strzałka.
Trenerem zespołu trampkarzy MOSiR I Bochnia jest Marcin Leśniak.

Skład i bramki MOSiR II Bochnia: Piotr Leszczyński 3, Piotr Broszkiewicz, Piotr Kocjan, Jakub Mazanek, Radosław Rysak, Marcin Stopa, Filip Styrna, Patryk Zbylut.
Trenerem zespołu trampkarzy MOSiR II Bochnia jest Marcin Leśniak.

Skład i bramki MOSiR III Bochnia:Dominik Kamiński (bramkarz), Kacper Kołodziej (bramkarz), Maciej Ryncarz 1, Antoni Wójcik 1, Karol Cieśla, Kajetan Fortuna, Karol Jonak, Szymon Kolasiński, Karol Styrna, Patryk Szwed, Wiktor Wolak, Iwo Wolnik.
Trenerem zespołu trampkarzy MOSiR III Bochnia jest Mirosław Sobieszczyk.

FINAŁY W TARNOWIE


W finałach w Tarnowie zmierzą się zespoły, które wygrały zawody w podokręgach: brzeskim, bocheńskim i tarnowskim. mecze odbędą się w hali sportowej TOSiR przy ul. Krupniczej 8. Trampkarze rozpoczną zmagania o godz. 8.00, młodzicy o godz. 10.30.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra