- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

BRAWO! Marcin Bożek został głównym trenerem młodzieżowej reprezentacji Polski K2004!

Marcin Bożek, szkoleniowiec Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni, został powołany na stanowisko trenera głównego młodzieżowej reprezentacji Polski K2004!

49-letni selekcjoner jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Przez ostatni rok Marcin Bożek pełnił rolę asystenta tej reprezentacji.

Teraz przed nim duże wyzwanie – będzie odpowiadał za przygotowanie zespołu do zbliżających się Women’s 19 EHF CHAMPIONSHIPS 2023, które odbędą się w Kosowie w dniach 8-16 lipca 2023 r.

– Decydując się, miałem świadomość napotykanych trudności, ale postanowiłem podjąć ryzyko, gdyż tylko wtedy można się rozwijać i „chwycić byka za rogi”. Mam nadzieję, ze sprostam temu wyzwaniu a w lipcu będę mógł powiedzieć, że zrobiłem wszystko, aby osiągnąć założony cel. – podkreśla Bożek.

Marcin Bożek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W 2006 roku uzyskał uprawnienia do licencji trenerskiej kategorii III EHF Rinck Convention. Posiada wieloletnie doświadczenie szkoleniowe na wszystkich poziomach piłki ręcznej – młodzieżowym włącznie.


– Gratulujemy trenerowi, który od lat współpracuje z bocheńskim klubem – mówi Dorota Błoniarczyk zastępca dyrektora MOSiR Bochnia. – Powodzenia wobec nowych wyzwań!

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra