- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

BLF: „Hutnicy” czy „Cytrynki”? Kto okaże się lepszy w hicie 11. kolejki Bocheńskiej Ligi Futsalu?

Fot. Marcin Kalinowski
- REKLAMA -

Dziś na hali w I LO rozegranych zostanie łącznie sześć spotkań Ekstraklasy i I ligi. Pozostałe mecze 11. kolejki oraz zaległe spotkania 10. serii gier odbędą się w przyszły weekend.

I liga:
15.30 Stalprodukt Oldboys – Spektrum
16.15 Bolarus – Parkers
17.00 Sportomaks.pl – AR MOTO

W I lidze najciekawiej zapowiada się mecz Stalprodukt Oldboys – Spektrum. Obie drużyny zajmują miejsca w czołówce tabeli, a formą imponują ostatnio zwłaszcza doświadczeni „Hutnicy”. Ciekawie zapowiada się także mecz Bolarus – Parkers. Pierwsze starcie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Parkers 6:5, choć w pewnym momencie zespół ten przegrywał już 0:4. Na koniec nasz redakcyjny zespół Sportomaks.pl zmierzy się z AR MOTO. Faworytem będzie zespół spadkowicza, ale może tym razem uda nam się sprawić niespodziankę.

Ekstraklasa:
17.45 Igloo – Pershing
18.30 Ekombud – Dandav
19.15 Lemon FHU – Stalprodukt

Jeszcze ciekawsze powinny być mecze Ekstraklasy. Na początek Igloo zmierzy się ze swoim sąsiadem w tabeli, czyli ekipą Pershing. Zwycięzca tego starcia może awansować nawet na podium, za to przegrany znacznie osunie się w tabeli. Olbrzymie znaczenie dla obu drużyn ma mecz Ekombud – Dandav. To właśnie te zespoły zamykają obecnie tabelę, więc potrzebują zdobyczy punktowych. W poprzednich tygodniach obie ekipy spisywały się dość słabo. Świetną passę notuje za to Lemon FHU, który wygrał swoje cztery ostatnie mecze. Teraz „Cytrynki” zmierzą się z liderem, ekipą Stalprodukt, która pierwszy raz w sezonie straciła punkty w dwóch spotkaniach z rzędu. Kto okaże się lepszy? Przekonamy się już niebawem.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra