- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

W sobotę mecz 20. kolejki piłkarskiej V ligi. Przy Parkowej BKS podejmie ekipę Dunajca Nowy Sącz

- REKLAMA -
Fot. BKS/ Krzysztof Flesz

Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rozgrywek piłkarskich. W poprzedni weekend, kiedy to Bocheński miał zmierzyć się z liderem – Watrą Białka Tatrzańska, cała kolejka gier została odwołana przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Tym razem nic nie powinno już stanąć na przeszkodzie w rozegraniu meczów.

Bocheński na własnej murawie podejmie ekipę Dunajca Nowy Sącz. Zespół BKS prowadzony przez Wojciecha Tajdusia notuje dobry początek rundy, zdobywając 7 punktów w trzech rozegranych spotkaniach.

Rywalem ekipy z Solnego Grodu będzie drużyna Dunajca Nowy Sącz. Dunajec na ten moment z 24 punktami zajmuje 8. miejsce w lidze. Oba zespoły miały już okazję mierzyć się w tym sezonie. W meczu odbywającym się na Sądecczyźnie Bocheński zwyciężył 0:2.

Mecz odbędzie się w sobotę 15 kwietnia na stadionie przy Parkowej 3 w Bochni. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 10:00. Bilety w cenie 10 zł zakupić będzie można w kasach przed wejściem na stadion, cena biletów dla kobiet wynosi 5 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

Sponsorem meczu jest firma Profitect – producent wiązek elektrycznych i wykonawca instalacji przemysłowych HVAC/R. W przerwie meczu odbędzie się losowanie gadżetów przygotowanych przez partnera klubu.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra