12 medali MOSiR Bochnia na Bardejov Judo Open 2024

Zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobyli 12 medali na Międzynarodowym Turnieju Judo w Bardejovie! Bocheński klub zajął 10 miejsce w klasyfikacji medalowej na 82 walczące kluby! W zawodach wzięło udział 906 judoków z 13 państw.

Na szyjach młodych zawodników z Bochni, którzy na Słowacji przebywali pod opieką trenera Wojciecha Tworzydły (13 kwietnia) i dyrektor MOSiR Bochnia Sabiny Bajdy (14 kwietnia) zawisły 3 złote, 4 srebrne i 5 brązowych medali!

-Bardzo mocny turniej i świetne wyniki młodych zawodników naszego klubu. Na 24 osoby startujące z MOSiR Bochnia  co druga zdobyła medal! – mówi Sabina Bajda.