- REKLAMA -
- REKLAMA -
Pielgrzymka 2020

Z Bochni na Jasną Górę. W końcu dotarli ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Po siedmiu dniach wędrówki dziś Grupa Bocheńska 40. Jubileuszowej Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej dotarła na Jasną Górę.

Nie była to prosta wędrówka. Zaczęli ją w deszczu, maszerowali w upale, dodatkowo musieli przestrzegać obostrzeń związanych z koronawirusem.

Prowadzeni przez ks.Pawła Skrabę wytrwali i szczęśliwie dotarli na miejsce. Najmłodszy uczestnik bocheńskiej grupy miał 2,5 roku, najstarszy 72-lata. W grupie szedł brat Stanisław, który trasę z Bochni na Jasną Górę pokonał już czterdziesty raz.

Opublikowany przez Jarka Leśniaka Wtorek, 11 sierpnia 2020
3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  maximus

  12 sierpnia 2020 godzina 11:01

  Sytuacja pandeniczna się pogarsza
  u nas, regionie ale co tam informacje o tym ,najważniejsze pielgrzymka codziennie,zdjęcia filmiki reszta nie jest ważna.Ludziska czekają na info gdzie i w jakiej gminie zachować ostrożność ale po co przecież mamy pielgrzymkę

 2. Avatar

  Hanna

  12 sierpnia 2020 godzina 14:27

  Dziękuję,że dzięki waszym relacjom, zdjęciom mogłam poczuć atmosferę bocheńskiej grupy, zobaczyć czasem bardzo zmęczonych, ale radosnych, uśmiechniętych ludzi , którzy z różnymi intencjami , modlitwą, piosenka idą … i to ma dla Tych Braci i Sióstr oraz wielu innych , którzy nie mogą „wielka wartość”.
  Pozdrowienia dla Brata Stanisława.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra