
Na godzinę 18 w sobotę w Szkole Podstawowej w Nowym Wiśniczu zaplanowano Koncert Noworoczny pt. „Z ORSZAKIEM TRZECH KRÓLI”. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie dostępne są w UM w Nowym Wiśniczu.

Na godzinę 18 w sobotę w Szkole Podstawowej w Nowym Wiśniczu zaplanowano Koncert Noworoczny pt. „Z ORSZAKIEM TRZECH KRÓLI”. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie dostępne są w UM w Nowym Wiśniczu.