- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Malujesz, rysujesz, rzeźbisz? Rusza Przegląd Młody Plastyk 2022

- REKLAMA -

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza uzdolnione plastycznie dzieci i młodzież do ubiegania się o tytuł „Młody Plastyk 2022”. Przegląd adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 21 lat z terenu powiatu bocheńskiego.

Jury przeglądu wyłoni jedną osobę prezentującą nieprzeciętny talent i umiejętności stosowne do wieku, rokującą dalszy rozwój, która otrzyma tytuł „Młody Plastyk 2022”. Jury może także przyznać wyróżnienia zależnie od ilości i poziomu złożonych prac. Brak narzuconego tematu i techniki prac ma na celu umożliwienie maksymalnej swobody wypowiedzi. Ideą przeglądu jest pokazanie uczestników tego co tworzą dla siebie, z wewnętrznej potrzeby a niekoniecznie na konkursu.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.mdk.bochnia.pl oraz w sekretariacie MDK. Termin składania prac konkursowych wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszeniową upływa 6 czerwca 2022 r. Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas obchodów „ Dni Bochni 2022 ”.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Piknikowicz

    06 maja 2022 godzina 16:21

    Zamiast organizować pikniki ukraińskie to lepij zaproponować ukraińska pracę na rzecz walczących na Ukrainie 2.5 miliona Ukraińców w Polsce to wystarczająca siła robocza żeby ubrać cała armię potrzebujących nakarmić głodnych w walczącej ojczyźnie więc zamiast pikników zaproponować maszyny do szycia na kamizelki kulotporne itp itd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra