- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

BOCHNIA. We wtorek w bibliotece spotkanie z Adamem Jamrózem dziennikarzem radiowym, muzykiem, osobą niewidomą od urodzenia

- REKLAMA -

Spotykasz osobę niewidomą w sklepie, komunikacji miejskiej, czy na przejściu dla pieszych. Chcesz jej pomóc, ale nie wiesz jak? Masz niepowtarzalną okazję, aby się tego dowiedzieć już we wtorek 19 września o godz. 18.00, w sali klubu Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni, ul. Mickiewicza 5.

A wszystko to podczas spotkania edukacyjno-warsztatowego pt. „Możesz słyszeć więcej”. Jego gościem będzie Adam Jamróz – dziennikarz radiowy, muzyk, osoba niewidoma od urodzenia. Opowie on o tym, jak wygląda świat widziany inaczej. Przekonasz się, w jaki sposób można bezwzrokowo np. poruszać się, robić zakupy, czy przyrządzać potrawy kulinarne. W międzyczasie będzie możliwość zadawania pytań. Spotkanie zakończy występ trio fletowego w składzie: Paulina Sieja, Flawiana Kania i Adam Jamróz. Absolwenci Akademii Sztuki w Szczecinie zaprezentują takie muzyczne szlagiery jak: fragmenty baletów  „Jezioro Łabędzie” i „Dziadek do Orzechów” P. Czajkowskiego, czy „Jesień” z cyklu „4 pory roku” A. Vivaldiego.

Organizator spotkania Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów Oddział w Krakowie oraz partnerzy: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni, KINGArt i Polski Związek Niewidomych – Okręg Małopolski zapraszają wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny! Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra