Wydarzenia

Czchów. Ale numer! 23-latek pod oknami posadził sobie marihuanę

Zarzut uprawy i posiadania marihuany usłyszał 23-letni mieszkaniec Czchowa, który pod oknami swojego domu posadził kilka krzewów konopi indyjskich. 

Pewnie uprawiał, by je dalej gdyby nie fakt, że do jego domu zapukali policjanci. Funkcjonariusze byli mocno zaskoczeni, gdy zobaczyli, że krzewy konopi rosną tuż  pod oknami.

– Mieszkaniec Czchowa  usłyszał  już zarzut uprawy krzewów konopi, z której wytworzono susz marihuany o wadze co najmniej 150 gram oraz zarzuty posiadania marihuany o łącznej wartości około 41 gramów – wylicza st. asp. Ewelina Buda, rzeczniczka prasowa KPP w Brzesku.

Policjanci zabezpieczyli krzewy, ale także  sprzęt do wytwarzania i przerobu środka odurzającego.  W toku prowadzonego postępowania okazało się, że  w produkcję zamieszany jest także 29-letni członek rodziny. On też usłyszał  zarzut posiadania środków odurzających w łącznej ilości około 66 gramów.

Obaj mężczyźni odpowiedzą za posiadania narkotyków, młodszy z nich dodatkowo za uprawę i posiadanie sprzętu do wytwarzania narkotyku. Grozi im 3 lata więzienia.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra