- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. Dyrektor ZS w Czchowie i radny z Brzeska będzie odpowiadał za naruszenie nietykalności cielesnej kobiety?!

- REKLAMA -

Policjanci z KPP w Brzesku wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem 47-letniego Rafała C. radnego Rady Miejskiej w Brzesku i dyrektora ZS w Czchowie. Sprawa dotyczy naruszenia nietykalności cielesnej kobiety. Miało do niej dojść 29 marca tego roku.

Pokłosiem prowadzonego postępowania jest decyzja Zarządu Powiatu Brzeskiego, który w poniedziałek, po tym jak otrzymał zawiadomienie z policji, zdecydował o zawieszeniu dyrektora ZS w Czchowie i odsunięciu go od pracy z młodzieżą.

W tej sprawie prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w kierunku art. 157 p. 2 kk – potwierdza w rozmowie z portalem Bochnia Brzesko z Bliska Ewelina Buda, rzeczniczka KPP w Brzesku.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że Rafał C. miał dopuścić się naruszenia nietykalności cielesnej wobec bliskiej mu kobiety. Chodzi o obrażenia na obu rękach i szyi.

Rafał C. Był radnym w poprzedniej kadencji. W ostatnich wyborach samorządowych startował z listy KWW Nowa Wspólnota. Był „jedynką” w okręgu nr 2. Zagłosowało na niego ponad 200 mieszkańców.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra