Wydarzenia

Bochnia. Ależ ta inwestycja się ciągnie. Rewitalizacja z 8 miesiącami opóźnienia! ZDJĘCIA

Fot. Patryk Salamon

Na koniec wakacji ma być gotowy pierwszy etap rewitalizacji centrum Bochni. Tak przynajmniej zakłada najnowszy harmonogram inwestycji. Czy zostanie on dotrzymany? Póki, co sprawdzamy, co dzieje się na placu budowy.

Zobacz, co zostanie wykonane w ramach trzech etapów rewitalizacji centrum?

 • Pierwszy etap prac obejmuje remont ulic: Solna, Sutoris, Dominikańska, Św. Kingi wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną. W tym etapie przewidziano także wykonanie badań archeologicznych na płycie Rynku.
 • Drugi etap obejmuje remont ulic: Wąskiej i Rynek z pierzejami północną, południową i wschodnią wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną.
 • Trzeci etap obejmuje remont ulic Wolnica i Mickiewicza wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną.

ZOBACZ TAKŻE:

5 komentarzy

5 Comments

 1. wiliam

  17 marca godzina 10:39

  Jakże żałośnie wygląda ( Sobota 16.03.2019 ) rozkopana, zamulona ulica św. Kingi .Komu zależy na oszpeceniu Bochni a kto walczy o przywrócenie jej estetycznego, normalnego wyglądu ?
  Czy opłacani Urzędnicy coś robią w temacie , poza ,,nawalankami” na sesji ?

 2. Niespodzianka

  17 marca godzina 12:57

  Śmieszne jest to, że prace archeologiczne zaplanowano tylko na I etap na Rynku. Plac świętej Kingi i Dominikanska już zaskoczyły burmistrza. Żeby przypadkiem nie zaskoczyła go Wąska, bo tam pod ziemią też jest ciekawie.

 3. Jak zwykle

  17 marca godzina 22:48

  Śmieszne jest to, że dla jednych się ciągnie, a inni apele podpisują o jeszcze bardziej szczegółowe badania archeologiczne i wyeksponowanie wszystkiego co tylko się da i nawet tego co się nie da. Jedni tak, drudzy tak. Nic nowego w Bochni…

 4. brak im motywacji ?

  18 marca godzina 13:53

  Dużo racji miał jeden z radnych gdy na spotkaniu komisji z burmistrzem i dyrektorem kopalni gdy stwierdził : wszystko w Bochni idzie tak opornie bo nikomu z władz nie zaleźy na czasie ani na przysparzaniu sobie dodatkowych problemów – pensja dyrektora kopalni ńie zwiększy sie nawet o 1 złotówkę gdyby Kopalnia uruchomiła dla turystów szyb Sutoris, podobnie wynagrodzenie burmistrza nie wzrośnie gdyby w terminie wyremontowano Rynek.

 5. Anonim

  18 marca godzina 22:42

  Bochnia jest teraz baaardzo zaniedbana i mało atrakcyjna.Szkoda tylko,że kolejny raz władze okłamały wyborców pięknymi wizjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra