Sport

Bochnia. Trudna walka trampkarzy i młodzików z Okocimiem

fot. MOSiR Bochnia

W miniony weekend trampkarze i młodzicy Miejskiego Ośrodka Sportu i  Rekreacji w Bochni w ramach II ligi okręgowej gościli u siebie zespoły  AP CANPACK Okocimski Brzesko. Mecze z sąsiadami okazały się wyjątkowo  trudne. Wszystkie drużyny starały się zaprezentować jak najlepiej, ale to brzeszczanie z obydwu spotkań wyszli zwycięsko.

06.10.2018 – trampkarze
MOSiR Bochnia – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:2
Mecz wyglądał na bardzo wyrównany i ciężko było zarówno jednej, jak i  drugiej reprezentacji przebić się do bramki przeciwnika. Pierwszy gol padł dopiero w 20 minucie i należał on do Kacpra Klimka z Okocimski Brzesko. Była to jedyna bramka zdobyta w pierwszej połowie. W drugiej części było podobnie. Dopiero po 20 minutach do bramki bochnian gola strzelił Jakub Łaboda. Na zakończenie spotkania honorowy gol w imieniu gospodarzy oddał w 51 minucie Mateusz Baran. – Przerwana została  dobra passa dwóch zwycięstw – mówił po spotkaniu trener trampkarzy MOSiR Bochnia Marcin Leśniak. – Liczyliśmy na kolejne, ale przeciwnik okazał się silniejszy. „Nie załamujemy rąk”,  mamy przed sobą trzy kolejne ważne mecze, w których musimy być skuteczniejsi w grze ofensywnej, ponieważ dochodzimy do sytuacji strzeleckiej, jednak brakuje tej przysłowiowej „kropki nad i”.

Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Mateusz Baran 1, Maksymilian Jarosz, Krystian Spytek, Gabriel Szydłowski, Dawid Skrzypek, Kacper Smoleń, Bartosz Sieczka, Tomasz Popiołek, Bartosz Palej, Artur Majcher, Piotr Leszczyński oraz Filip Styrna, Stanisław Szydłowski, Sebastian Liszka, Mikołaj Kita.

07.10.2018 – młodzicy
MOSiR Bochnia – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:3
W rozegranym dzień później spotkaniu młodzików sytuacja wyglądała podobnie, jak u ich starszych kolegów. Pierwszą bramkę w 20 minucie strzelił Jakub Okas z Okocimskiego. W 37 minucie doszło do remisu dzięki akcji zespołu bocheńskiego, zakończonego golem Kajetana Fortuny. Mimo nadziei niestety w 44 i 54 minucie padły kolejne dwa strzały – tym razem znów do  bramki  bocheńskiej drużyny.

Skład MOSiR Bochnia : Kajetan Fortuna 1, Jakub Strzałka , Mateusz Zbylut, Antoni Wójcik, Kacper Rajca, Maciej Rachfał, Igor Pala, Szymon Kolasiński, Dawid Goryczko oraz Jakub Brzęk, Maciej Ryncarz, Piotr Broszkiewicz. Trenerem zespołu jest Mirosław Sobieszczyk.

Najbliższe spotkania pozostałych zespołów MOSiR Bochnia

We wtorek 9 października powalczą natomiast orliki z grupy II – MOSiR II Bochnia –  GKS Drwinia. Początek spotkania o  godz. 17.00. Odwołany jest natomiast mecz grupy I orlików, ponieważ Olimpia Kąty  wycofała się z rozgrywek.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra