- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zdrowie

Szybka diagnostyka dzieci w bocheńskim szpitalu! Zadzwoń i umów się na badanie

- REKLAMA -

Bezpłatną i szybką diagnostykę dzieci wykonuje oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego w Bochni. Zespół z tego oddziału przygotował pakiety dla małych pacjentów.

To  między innymi: szybkie, bezpłatne i kompleksowe badania u dzieci obejmujące diagnostykę alergologiczną (panel oddechowy i pokarmowy IgE swoiste), diagnostyka endokrynologiczną otyłości, niskorosłości, zaburzeń miesiączkowania i zaburzeń tarczycy, diagnostyka bólów głowy

(TK, MRI, konsultacja neurologiczna, okulistyczna) Holter EKG, ciśnieniowy, elektrokardiograficzne badanie wysiłkowe oraz pełny zakres badań ultrasonograficznych: płuc, jamy brzusznej, mózgowia, układu moczowego, tarczycy czy też węzłów chłonnych. 

Oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego w Bochni wykonuje  też komplet badań koniecznych przed zabiegami operacyjnymi.

To jednak nie wszystko realizowane są także badania spirometryczne, a już niebawem będą realizowane też wodorowe testy oddechowe (nietolerancja laktozy, fruktozy, bakteryjny przerost flory jelitowej).

Aby umówić termin wizyty można dzwonić pod nr tel. 14 615 33 13  lub wysłać e-mail na adres: oddzialdzieciecy@szpital-bochnia.pl. Konieczne jest skierowanie od lekarza POZ.

5 komentarzy

5 Comments

 1. zadowolony pacjent

  24 listopada 2020 godzina 13:15

  korzystaliśmy, polecamy. Pielęgniarki bardzo miłe, lekarze kompetentni, szybciutko postawiona diagnoza i włonczone leczenie.

  • Anonim

   24 listopada 2020 godzina 19:55

   Wlonczone eee

 2. Polonista

  24 listopada 2020 godzina 20:07

  Wlonczyli??chyba wyłączyli ortografię!!!

 3. Anonim

  24 listopada 2020 godzina 21:32

  Byłem 3 dni temu, na sor, wbiło mi się coś do oka podczas Cięcia metalu, o dziwo! Do lekarza czekałem Gdzieś ponad 1 godzinę, zostałem przyjęty, ale na receptę czekałem 2 godziny i nie było końca tego czekania, więc zrezygnowałem z tego oczekiwania.
  To jakie jest bezpiecznenstwo aby się pacjent nie zaraził zarazą?
  Tak właśnie jest w tym szpitalu.
  To nie uwierzę, że dla dzieci była szybką diagnoza. Jeszcze raz, nie wierze w to co opisujecie że jest miło, bo ja się przekonałem.

 4. Anonim

  25 listopada 2020 godzina 10:59

  Dzis sie zapisywalam na diagnostyke pani pielegniarka bardzo mila i rzeczowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra