- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zdrowie

Kobiety chętnie wybierają bocheńską „porodówkę”. Zobacz, dlaczego?

- REKLAMA -

Już ponad 1000 dzieci urodziło się w tym roku w Szpitalu Powiatowym w Bochni. Jeśli tendencja się utrzyma to rok zakończy się wynikiem 1500 noworodków! Bochnia bije więc na głowę okoliczne lecznice.

Co ciekawe bocheńską porodówkę wybierają nie tylko mieszkanki powiatu bocheńskiego. Wśród rodzących są kobiety z powiatu brzeskiego, dąbrowskiego, a także krakowskiego.

Na czym polega fenomen bocheńskiej „porodówki”? Z całą pewnością na wykwalifikowanej kadrze. Lekarze, położne i pielęgniarki to wysokiej klasy specjaliści, stale podnoszący swoje kwalifikacje.

Nie bez znaczenia jest także zaplecze: sale porodowe, pokoje poporodowe, a także pododdział intensywnego nadzoru noworodka, na który trafiają maluchy wymagające specjalnej opieki medycznej. A tych nie jest wcale tak mało. Dziesięć procent dzieci, które rodzi się w bocheńskim szpitalu wymaga  specjalistycznego wsparcia, jakie mogą zapewnić urządzenia będące na wyposażeniu pododdziału noszącego imię WOŚP.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Z Bochni

  17 sierpnia 2022 godzina 21:22

  Urodziłam córeczkę w Bochni dziewięc lat temu i już wtedy był to najlepszy szpital w okolicy. Warunki lepsze niż w niejednym prywatnym za duże pieniądze. Gorąco polecam…

  • Avatar

   Gość

   18 sierpnia 2022 godzina 11:39

   Co mogę powiedzieć, gratuluję.W Brzesku za sprawą poprzedniego dyrektora część personelu odeszła a za sprawą obecnej p.dyrektor reszta zostanie zwolniona.Ot polityka kadrowa ,a pacjent nie ważny.

 2. Avatar

  Anna

  19 sierpnia 2022 godzina 12:12

  Rodziłam w tym roku w szpitalu w Bochni -cudowna opieka nad mamą i nad maluszkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra