- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zdrowie

Bochnia. Ruszył projekt „Hashimoto mi LOTO”. Wszystkie uczestniczki przeszły już profesjonalne pomiary

- REKLAMA -

24 kobiety zakwalifikowały się do udziału w bezpłatnym projekcie realizowanym przez MOVEMED Bochnia. Chętnych było dwa razy więcej, nie wykluczone, że będzie druga edycja programu. – To co robimy okazało się strzałem w dziesiątkę. Panie, które zgłosiły się do udziału w programie gratulowały nam pomysłu – mówi Marta Mrzygłód, dyrektor Specjalistycznego Centrum Medycznego MOVEMED w Bochni.

Każda z uczestniczek programu ma założoną „kartotekę zmiany”. Pomiary będą monitorowane po 3 i 6 miesiącach. Cały projekt potrwa pół roku.

– Zaczynamy spotkaniem organizacyjnym 15 listopada (piątek) o godzinie 20.00 u Anny Adamczyk w Barbell Club Bochnia. Będzie krótka prezentacja Moniki Podos – dietetyka, przygotowaliśmy też poczęstunek. Podczas spotkania razem z uczestniczkami projektu umówimy się na pierwszy cotygodniowy trening – wylicza Marta Mrzygłód.

Raz w miesiącu organizowane będą spotkania edukacyjne z cateringiem, podczas których będą omawiane zagadnienia istotne dla osób cierpiących na chorobę Hashimoto. Raz w tygodniu uczestniczki projektu będą się spotykać na wspólnym treningu, który będzie prowadzić trener personalny Anna Adamczyk.

ZOBACZ TAKŻE:

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra