- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zdrowie

Bochnia. Kolejne spotkanie klubu”Hashimoto mi LOTO ;)” już 12 grudnia w Biała23 Office

- REKLAMA -

Tym razem uczestniczki projektu realizowanego przez Specjalistyczne Centrum Medycznego MOVEMED i Barbell Club Bochnia wysłuchają prelekcji „Metody radzenia sobie z problemami natury psychicznej w przebiegu choroby Hashimoto”. Wykład poprowadzi mgr Kamil Hołyst, psychoterapeuta, trener kontroli złości, trener umiejętności społecznych.

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia o godzinie 19 w Biała23 Office. Dla wszystkich uczestniczek projektu przygotowany zostanie zdrowy poczęstunek.

W projekcie „Hashimoto mi LOTO 😉 ” bierze udział 30 kobiet z Bochni i okolic. Kolejne trzydzieści czeka na druga edycję. Dla uczestniczek (same panie) raz w miesiącu organizowane będą spotkania edukacyjne z cateringiem, podczas których są omawiane zagadnienia istotne dla osób cierpiących na chorobę Hashimoto. Uczestniczki projektu spotykają się także na wspólnym treningu, który prowadzi trener personalny Anna Adamczyk z Barbell Club Bochnia.

– Projekt potrwa pół roku. Rozpoczęliśmy go w listopadzie 2019, a zakończymy w kwietniu 2020. W sumie jest przewidzianych sześć spotkań edukacyjnych, pierwsze odbyło się w listopadzie – mówi Marta Mrzygłód, dyrektor Specjalistycznego Centrum Medycznego MOVEMED w Bochni.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra