- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zdrowie

Bochnia. Nowy ortopeda w Szpitalu Powiatowym w Bochni

- REKLAMA -

Kolejny dobry specjalista w Szpitalu Powiatowym w Bochni. Zespół ortopedów  powiększył się o  lek. med. Michała Budziakowskiego. Lekarz, który pracuje także w szpitalu MSWiA w Krakowie specjalizuje się między innymi w diagnostyce stawu rzepkowo-udowego oraz deformacjami rotacyjnymi stawu kolanowego.

Obecnie zespół ortopedów liczy  sześciu specjalistów oraz jednego lekarza rezydenta. Medycy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach organizowanych przez najlepsze ośrodki medyczne w Polsce oraz poza jej granicami.

Przynosi to efekty. Bocheński zespół wykonuje bardzo skomplikowane zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie chirurgii barku, kolana czy stawu skokowego i stopy. Szpital bocheński jest jedynym w okolicy gdzie wykonywane są m.in. zabiegi artroskopii barku czy osteotomii stawu kolanowego.

W planach bocheńskiej ortopedii są operacje endoprotez  stawu kolanowego, biodrowego i barkowego. Lekarze są gotowi do ich wykonywania. Czekają na rozbudowę oddziału ortopedii i kontrakt z NFZ.  

1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Avatar

  Spital W Bochni

  18 sierpnia 2023 godzina 15:14

  Ja też dziękuję serdecznie SOR za udzielenie pomocy mojej mamie 89 letniej kobiety,dostała leżankę bo Procedera długo trwała,zrobione zostało wszystko Co było możliwe!
  Dodam że macie wysoki poziom leczenia ,
  Liczy się serdeczność i człowiek!!
  Jestem w Wiedniu pielęgniarką od 30lat i jestem bardzo wdzięczna!Jesteście TOP!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra