- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zdrowie

Bezpłatne badania prenatalne w Brzesku. Sprawdź, czy twoje dziecko dobrze się rozwija?

- REKLAMA -
fot. Grzegorz Paluchowski

Jeszcze ponad 200 kobiet może skorzystać z badań prenatalnych wykonywanych w Szpitalu Powiatowym w Brzesku. Są one realizowane w ramach projektu „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań z zakresu wczesnej interwencji prowadzonych na terenie powiatu bocheńskiego i brzeskiego”.

W projekcie mogą brać udział  mieszkanki powiatu bocheńskiego i brzeskiego,  kobiety do 14 tyg. ciąży, które nie skończyły 35 lat.

Badania są wykonywane w oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Brzesku. Pacjentkom, które zakwalifikują się do udziału w projekcie przysługują dwie wizyty konsultacyjne u lekarza ginekologa, badanie biochemicznego krwi w kierunku ewentualnych wad rozwojowych płodu, badanie USG w technologii 4D oraz komputerowa ocena ryzyka wystąpienia  wad rozwojowych na podstawie danych uzyskanych z badań przesiewowych w I trymestrze ciąży.

Na realizację projektu szpital otrzymał wsparcie z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

REJESTRACJA: Osobiście: SP ZOZ w Brzesku – IV piętro, pokój nr 469 (Poradnia Ginekologiczno-Położnicza). Telefonicznie pod nr tel. 507 219 575, 507 219 651, 14 662 14 52, e-mail: badaniaprenatalne@spzoz-brzesko.pl

Kliknij i dodaj komentarz

0 Comments

  1. jola

    06 listopada 2020 godzina 10:21

    jeszcze ponad kobiet….to ile ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra