- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Z Bochni na Jasną Górę. Uwaga! Zapisy na pieszą pielgrzymkę tylko 19 i 26 lipca

Fot. Maksymilian TRuś

40. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę na pewno będzie miała w tym roku wyjątkowy charakter, nie tylko ze względu na przypadający jubileusz. Jej uczestnicy muszą się liczyć z pewnymi obostrzeniami wynikającymi z ochrony przed koronawirusem.

Te to między innymi codzienny pomiar temperatury, noclegi tylko we własnych namiotach (w tym roku nie ma kwater), a także codzienna dezynfekcja samochodu przewożącego bagaże.

-Mimo tej sytuacji chętnych nie brakuje, odbieramy telefony od osób z innych miejscowości, z których w tym roku pielgrzymka nie wyruszy, chcących wędrować w ramach naszej grupy – mówi ks. Paweł Skraba z Parafii św. Pawła Apostoła w Bochni, opiekun bocheńskiej grupy.

Wszyscy zainteresowani pielgrzymowaniem na Jasną Górę mogą się zapisać tylko 19 lub 26 lipca o godz. 18 w dolnym kościele pw. św. Pawła Apostoła w Bochni. Ilość miejsce jest ograniczona!

Tradycyjnie już Portal Bochniazbliska.pl objął patronatem wędrówkę bocheńskiej grupy. Podobnie jak w latach ubiegłych codziennie będziemy zamieszczać bogate relacje zdjęciowe. W tym roku – z okazji jubileuszu – przygotowujemy też reportaż wideo prezentujący między innymi wspomnienia uczestników dotychczasowych pielgrzymek na Jasną Górę.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  chory

  10 lipca 2020 godzina 00:20

  do szpitali się nie przyjmuje, do urzędu z niechęcią…..bo koronawirus. pielgrzymka potrzebna? niech każdy sam pielgrzymuje, skoro potrzebuje.

  • Avatar

   Jarecki

   10 lipca 2020 godzina 10:37

   Nikt nikogo nie zmusza.

 2. Avatar

  STOP

  10 lipca 2020 godzina 08:07

  Tak, potrzebna i to bardzo. W czym masz problem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra