Sport

W piątek otwarcie Sezonu Zimowego 2019/20 w Słotwiny Arena

W Beskidzie Sądeckim aura sprzyja narciarzom, ruszamy, jako jedni z pierwszych w Polsce, armatki pracują pełną parą, a narciarze cieszą się pierwszymi szusami. Czas by oficjalnie otworzyć sezon zimowy!

Słotwiny Arena w Krynicy-Zdrój

Od 6 grudnia ośrodek będzie czynny od 8:00 do 21:00 z przerwą na ratrakowanie w godz. 16:00 – 18:00. Dla miłośników sportów zimowych udostępniona zostanie główna nartostrada.

Ten sezon będzie wyjątkowy, bowiem narciarze będą mogli także spacerować po pierwszej w Polsce Wieży widokowej w koronach drzew (www.wiezawidokowa.pl). 

Warto wspomnieć, że Wieża widokowa to nie jedyna tegoroczna inwestycja. Ośrodek sfinalizował prace przy najnowocześniejszym w Polsce systemie naśnieżania firmy Technoalpin, dzięki czemu stacja w tym sezonie będzie w stanie naśnieżyć swoje trasy 2 razy szybciej, niż w ubiegłym roku. 

Zapraszamy także do przedszkola i szkółki narciarskiej dzieci w wieku 3-16 lat na 5-cio dniowe, zorganizowane, grupowe szkolenia narciarskie, które pozwolą im nie tylko podnieść swoje umiejętności lecz także poznać grupę rówieśników i stworzyć z nimi niezapomniane przeżycia zimowe.

Mamy też miłą niespodziankę!

KARNET NA NARTY GRATIS

Wystarczy zarezerwować nocleg w wybranych hotelach lub pensjonatach biorących udział w programie: www.freeskihotele.pl – a karnet na nasz stok jest GRATIS!!! FreeSKI trwa do 20 grudnia i od końca ferii zimowych do momentu zamknięcia wyciągów. 

Sezon zapowiada się wspaniale – korzystajcie z pogody narciarskiej.

Nuda się nie uda!

2 komentarze

2 Comments

 1. Anonim

  09 grudnia godzina 14:09

  Uwaga na parkingi…zatrzymasz się zapytaj ile zapłacisz..
  Stoisz na łące…nie na parkingu
  A autokarem lepiej tam nie jechać..

 2. Parkingi..

  09 grudnia godzina 14:10

  Uwaga na parkingi…zatrzymasz się zapytaj ile zapłacisz..
  Stoisz na łące…nie na parkingu
  A autokarem lepiej tam nie jechać..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra