- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W ostatniej chwili odcięli sznur, na którym się powiesił

- REKLAMA -

Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów z Czchowa dosłownie w ostatniej chwili udało się uniknąć tragedii i uratować życie 36-letniemu mężczyźnie, który podjął próbę samobójczą.

Do dramatycznego wydarzenia doszło we wtorkowy wieczór, 3 listopada. Dyżurny brzeskiej jednostki otrzymał informację, że 36-letni mieszkaniec gminy Gnojnik chce odebrać sobie życie. Po chwili w jego miejscu zamieszkania zjawili się policjanci.

W stodole na poddaszu na betonowym przęśle zauważyli mężczyznę, który na szyi miał założoną pętlę. Mundurowi nie zdążyli nawiązać z nim rozmowy. 36-latek na oczach policjantów podjął próbę samobójczą. Mundurowi błyskawicznie dostali się na poddasze i podciągnęli mężczyznę jednocześnie przecinając sznur zaciśnięty na jego szyi.

Odratowany 36-latek w rozmowie z policjantami przyznał, że chciał skończyć ze swoim życiem z uwagi na problemy osobiste. Patrol wezwał na miejsce karetkę pogotowia ratunkowego, której załoga podjęła decyzję o objęciu mężczyzny specjalistyczną opieką medyczną.

Pamiętajmy, aby w chwili kryzysu nie pozostawać samemu z problemem i szukać pomocy u specjalistów. W każdym powiecie znajdują się instytucje, które służą wsparciem i fachową pomocą. Takim wsparciem służą także dzielnicowi, którzy pokierują nas do odpowiedniej placówki.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Mors

    05 listopada 2020 godzina 15:57

    Pewnie się musiał komuś wygadać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra