- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

TV1248: O burmistrzu Bochni: cała Bochnia mówi, że nie sposób pana wyprowadzić z równowagi [WIDEO]

- REKLAMA -

Stefan Kolawiński, burmistrz Bochni był gościem nowego odcinka na kanale TV1248 prowadzonym przez Kopalnię Soli Bochnia. Gość Doroty Włosowicz, rzeczniczki prasowej bocheńskiej żupy nie mówił o polityce, było za to o spokoju, uprzejmości, otwieraniu drzwi i życiu z… 50 kilogramowym terierem rosyjskim.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Google

  22 marca 2024 godzina 16:19

  Dwa razy Dobrowolski, teraz Kolawiński… Serio, dla kogo ten program? Dla pisowskich emerytów? Czy chodzi o to by pani rzecznik miała cokolwiek do roboty. Mam nadzieję, że w końcu zwolnią ich…

  • Avatar

   Boch obywatel

   22 marca 2024 godzina 17:50

   Bardziej zastanowiłbym się dlaczego publikuje się tylko na tym portalu prezesa oraz burmistrza, a nie ma dodanych odcinków z Panem Malasa czy z Panem Szpilem?

 2. Avatar

  do google

  22 marca 2024 godzina 18:17

  A czyja to jest wina, że Dobrowolski jeszcze jest? Od 13 grudnia przecież PIS nie rządzi. Nie chcesz oglądać Kolawińskiego to ok, nie oglądaj, ale co masz do programów z panią Kęsek, z panami: Mirosław Malaca, Jacek Kobiela, Stanisław Szpil. Proponuję, ucz się kopalni i rozróżniaj dobro od złego.

 3. Avatar

  Super

  22 marca 2024 godzina 18:32

  Super Burmistrz!, korzystał sobie z boisko w Chodenicach, żeby dzieci na gównach trenowały, oczywiście za zgoda Pani dyrektor MOSiR, to był dopiero precedens. Dobrze że zareagowali rodzice dzieci, i temat sie skończył. Bo burmistrz i inni posiadacze psa musieli tresować psy na boisku sportowym , jak by łąk od tego było mało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra